Smazani charakteru
Posted: 05:55 31. Jan 2008
acc: sandoftime character: Val
co s ní? - smazat
důvod:
věc se má tak, jsem tu nový a založil jsem si první postavičku v tomhle světě, tieflinga
jak už to dělávám, hodím postavičku do světa jen s hrubou představou o jejím příběhu a ten do detailu dotvořím za pochodu, je to odzkoušené a můžu potvrdit že člověk když potřebuje dokáže domyslet detaily, které by ho jinak nenapadly ale přitom jsou krásné a stojí za zaznamenání
inu z mého tieflinga se vyklubal někdo kdo skutečně dokáže využít své poloviny sférické krve ale ouha, předmět na zranovaní není nic moc a tak když jsem chtěl jisté nejmenované osůbce předvést onu sférickou magii, stalo se že touch efekt minul a situace byla lehce trapná
na základě tohoto jsem se rozhodl že ona kouzla prohloubím a dám postavičce pár úrvoní klerika, misto zcela čistého rogua který to měl být v původu
doteď by bylo vše v pořádku ALE na stránce modulu jsem po přihlášení neměl možnost (nevím proč) svou postavičku smazat, proto žádám tady
ani spartské řešení založit novou postavičku se stejným jménem nemělo kýžený efekt-postavička se sice přepsala ovšem nová postava se objevila v lokaci te stare a to s puvodnim vybavenim, cili zadna moznost nakoupit ono standardni z kramku u golema ani vyber lokace kde zacit atd.
z tohoto duvodu prosim o smaznuti postavy z db a teprve pote budu moci zalozit novou
dik
co s ní? - smazat
důvod:
věc se má tak, jsem tu nový a založil jsem si první postavičku v tomhle světě, tieflinga
jak už to dělávám, hodím postavičku do světa jen s hrubou představou o jejím příběhu a ten do detailu dotvořím za pochodu, je to odzkoušené a můžu potvrdit že člověk když potřebuje dokáže domyslet detaily, které by ho jinak nenapadly ale přitom jsou krásné a stojí za zaznamenání
inu z mého tieflinga se vyklubal někdo kdo skutečně dokáže využít své poloviny sférické krve ale ouha, předmět na zranovaní není nic moc a tak když jsem chtěl jisté nejmenované osůbce předvést onu sférickou magii, stalo se že touch efekt minul a situace byla lehce trapná
na základě tohoto jsem se rozhodl že ona kouzla prohloubím a dám postavičce pár úrvoní klerika, misto zcela čistého rogua který to měl být v původu
doteď by bylo vše v pořádku ALE na stránce modulu jsem po přihlášení neměl možnost (nevím proč) svou postavičku smazat, proto žádám tady
ani spartské řešení založit novou postavičku se stejným jménem nemělo kýžený efekt-postavička se sice přepsala ovšem nová postava se objevila v lokaci te stare a to s puvodnim vybavenim, cili zadna moznost nakoupit ono standardni z kramku u golema ani vyber lokace kde zacit atd.
z tohoto duvodu prosim o smaznuti postavy z db a teprve pote budu moci zalozit novou
dik