Page 1 of 1

Smazani charakteru

Posted: 05:55 31. Jan 2008
by sandoftime
acc: sandoftime character: Val

co s ní? - smazat

důvod:
věc se má tak, jsem tu nový a založil jsem si první postavičku v tomhle světě, tieflinga

jak už to dělávám, hodím postavičku do světa jen s hrubou představou o jejím příběhu a ten do detailu dotvořím za pochodu, je to odzkoušené a můžu potvrdit že člověk když potřebuje dokáže domyslet detaily, které by ho jinak nenapadly ale přitom jsou krásné a stojí za zaznamenání

inu z mého tieflinga se vyklubal někdo kdo skutečně dokáže využít své poloviny sférické krve ale ouha, předmět na zranovaní není nic moc a tak když jsem chtěl jisté nejmenované osůbce předvést onu sférickou magii, stalo se že touch efekt minul a situace byla lehce trapná

na základě tohoto jsem se rozhodl že ona kouzla prohloubím a dám postavičce pár úrvoní klerika, misto zcela čistého rogua který to měl být v původu

doteď by bylo vše v pořádku ALE na stránce modulu jsem po přihlášení neměl možnost (nevím proč) svou postavičku smazat, proto žádám tady

ani spartské řešení založit novou postavičku se stejným jménem nemělo kýžený efekt-postavička se sice přepsala ovšem nová postava se objevila v lokaci te stare a to s puvodnim vybavenim, cili zadna moznost nakoupit ono standardni z kramku u golema ani vyber lokace kde zacit atd.

z tohoto duvodu prosim o smaznuti postavy z db a teprve pote budu moci zalozit novou

dik

Re: Smazani charakteru

Posted: 09:14 31. Jan 2008
by LDamian
Nejrychlejsi to budes mit, kdyz si zalozis novou s lehce odlisnym jmenem. Staci pismenko. Je to samozrejme jen rada.

Re: Smazani charakteru

Posted: 09:15 31. Jan 2008
by Rejty
Zalozit postavu s jinym jmenem nebo s teckou na konci jmena.

Re: Smazani charakteru

Posted: 15:50 31. Jan 2008
by sandoftime
Rejty wrote:Zalozit postavu s jinym jmenem nebo s teckou na konci jmena.
dobre udelam to takhle dik

Re: Smazani charakteru

Posted: 21:31 06. Feb 2008
by jaara
Mazani postavicek z webu nefunguje z bezpecnostnich duvodu.
Takze mazani se neprovadi. Nutno udelat jinou s jinym jmenem.