Page 1 of 1

Chov koní

Posted: 09:30 31. Jan 2008
by Phantorris
V Ivory mají asi nějaký ušlechtilejší chov koní než v Karathských stájích, protože jsou tam víc jak 4x dražší.

Re: Chov koní

Posted: 09:34 31. Jan 2008
by jitka
Konsky handliri to jsou :evil: nacpala bych je do kose a verejne bych je machala v jezirku uprostred Ivory :wink: Co jineho s sejdirema :lol:

Re: Chov koní

Posted: 09:43 31. Jan 2008
by Seth-Plzen
To je jako v deskové hře Dostihy a sázky. Holt v Ivory mají koně Napoli a v Karathě maj jenom ty béčkový koně. Zřejmě chudá stáj :-)

Re: Chov koní

Posted: 09:50 31. Jan 2008
by Rejty
Mate pravdu, je tam chyba. Ceny v Karathskych stajich opraveny.

Re: Chov koní

Posted: 11:59 31. Jan 2008
by Sorrow
Ty dovedes zvednout naladu :D