Page 1 of 1
Aventurin
Posted: 17:22 01. May 2007
by Kiri
po obrouseni aventurinu, sem neziskal zadny prach

Posted: 18:15 01. May 2007
by pepa48
asi se ti vysypal

Posted: 18:23 01. May 2007
by Kiri
no zrovna tenhle prach nemusel, ale priste budu opatrnjsi...mozna pruvan no
Re: Aventurin
Posted: 18:29 01. May 2007
by Sylmael
Kiri wrote:po obrouseni aventurinu, sem neziskal zadny prach

Ale ziskal si obruseny aventurin ci nie?

Posted: 18:32 01. May 2007
by Kiri
ne neziskal sem nic
není Aventurin jako Aventurin
Posted: 20:18 01. May 2007
by monstera
byl to Aventurin z rudy nebo nalezený hotový - brousit jde jen ruda a pak leštit takovýto vybroušený na vynikající. Ten nalezený můžeš akorát prodat.
Lucie Exos mimo jiné dobrá klenotnice.
Posted: 21:00 12. Jun 2007
by photter
vybrousil sem ohnivej opál, hlášen úspěch, U successfully made 3 items a dostal sem prd, jenom prach
edit: tak sorry, mám je, akorát se mi zatoulaly v zabordeleným invu

Posted: 21:15 12. Jun 2007
by Sylmael
Kraft nieje dorobeny. A je cudne ze kiri nedostal ani ten prach a ty zas mas prach ale aventurin nikde.
los editos : aha, okey
Posted: 22:35 12. Jun 2007
by Kiri
no pravda, ale ten prach bych ozelel, spis mi trapi ty plaste, co uz nekdo vyrovbil a stale je nema (Jitka - plast co vyrobila kdysi a stale nedosla ani slibovana nahrada) ... chapu ze na prkotiny nema nikdo cas, ale hrac tak straci radost z uspechu a hur, hrac ktery to mohl nebo chtel kopit ostrouhal. nu ja jen, ze toho je stale dost na praci
Posted: 20:20 13. Jun 2007
by Michal
Zlobivý zlobivý kamínky... A kolik těch plášťů mělo bejt? Jeden?
Posted: 20:44 13. Jun 2007
by Michal
Plášť magickej odolnosti máte tam kam takovýhle věci vaše gilda strká, určitě to najdete

A doufám, že je to ten správnej. Jinej v paletě nebyl.
Posted: 21:19 13. Jun 2007
by Sylmael
Hmm takze staci predstierat ze som sa pokusil vyrobit nieco co nefunguje vyrobit a dostanem od DM nahradu. Velmi pekne. Verit kazdemu je pekny pristup. No co ak niekto skusi podvodom taku vec? To ani dokazove screeny uz nemaju ziadnu hodnotu?

Posted: 17:38 10. Jul 2007
by melvik

prach neziskas kdyz se snazis rozbrousit nejaky sutry na prach (a kdyz se ti to nepovede)
tohle je pro zkusene zlatniky kteri proste vyrobu nekazi tak aby si mohly obstarat i prach
takze toto neni chyba ale ucel