Page 1 of 1

Aventurin

Posted: 17:22 01. May 2007
by Kiri
po obrouseni aventurinu, sem neziskal zadny prach :(

Posted: 18:15 01. May 2007
by pepa48
asi se ti vysypal :)

Posted: 18:23 01. May 2007
by Kiri
no zrovna tenhle prach nemusel, ale priste budu opatrnjsi...mozna pruvan no

Re: Aventurin

Posted: 18:29 01. May 2007
by Sylmael
Kiri wrote:po obrouseni aventurinu, sem neziskal zadny prach :(
Ale ziskal si obruseny aventurin ci nie? :)

Posted: 18:32 01. May 2007
by Kiri
ne neziskal sem nic

není Aventurin jako Aventurin

Posted: 20:18 01. May 2007
by monstera
byl to Aventurin z rudy nebo nalezený hotový - brousit jde jen ruda a pak leštit takovýto vybroušený na vynikající. Ten nalezený můžeš akorát prodat.
Lucie Exos mimo jiné dobrá klenotnice.

Posted: 21:00 12. Jun 2007
by photter
vybrousil sem ohnivej opál, hlášen úspěch, U successfully made 3 items a dostal sem prd, jenom prach

edit: tak sorry, mám je, akorát se mi zatoulaly v zabordeleným invu :D

Posted: 21:15 12. Jun 2007
by Sylmael
Kraft nieje dorobeny. A je cudne ze kiri nedostal ani ten prach a ty zas mas prach ale aventurin nikde.
Image

los editos : aha, okey

Posted: 22:35 12. Jun 2007
by Kiri
no pravda, ale ten prach bych ozelel, spis mi trapi ty plaste, co uz nekdo vyrovbil a stale je nema (Jitka - plast co vyrobila kdysi a stale nedosla ani slibovana nahrada) ... chapu ze na prkotiny nema nikdo cas, ale hrac tak straci radost z uspechu a hur, hrac ktery to mohl nebo chtel kopit ostrouhal. nu ja jen, ze toho je stale dost na praci

Posted: 20:20 13. Jun 2007
by Michal
Zlobivý zlobivý kamínky... A kolik těch plášťů mělo bejt? Jeden?

Posted: 20:44 13. Jun 2007
by Michal
Plášť magickej odolnosti máte tam kam takovýhle věci vaše gilda strká, určitě to najdete :D A doufám, že je to ten správnej. Jinej v paletě nebyl.

Posted: 21:19 13. Jun 2007
by Sylmael
Hmm takze staci predstierat ze som sa pokusil vyrobit nieco co nefunguje vyrobit a dostanem od DM nahradu. Velmi pekne. Verit kazdemu je pekny pristup. No co ak niekto skusi podvodom taku vec? To ani dokazove screeny uz nemaju ziadnu hodnotu?
Image

Posted: 17:38 10. Jul 2007
by melvik
:( prach neziskas kdyz se snazis rozbrousit nejaky sutry na prach (a kdyz se ti to nepovede)

tohle je pro zkusene zlatniky kteri proste vyrobu nekazi tak aby si mohly obstarat i prach

takze toto neni chyba ale ucel