Page 1 of 7
Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:38 01. Feb 2008
by jiromir
Chystá se nějaký závod v běhu na dlouhé tratě? Tudle jsem viděl pár pilně trénujících sportovců, tak si řikám, jestli se taky nepřidat a nezačít pomalu protahovat nožky...

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:49 01. Feb 2008
by Kiri
To uz tu dlouho nebylo

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:55 01. Feb 2008
by jiromir
Kiri wrote:To uz tu dlouho nebylo

taky jsem se dneska v noci poprvé po pár měsících připojil

Doufal jsem, že se to aspoň trochu změní, bohužel 4 z 5ti postav který jsem potkal sprintovaly

Kdyt uz vam to expi i kdyz se nikam nehoníte...
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:58 01. Feb 2008
by Kiri
cas sou penize, trebas spechaji za obchodem....a kazdy muze behat, kdyz si to dobre oduvodni

...uz vidim ten flame

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:02 01. Feb 2008
by kucik
Ten sprintujici starec v modrem habitu s holi v ruce me taky pobavil.

To jsou ti dustojni magove, kteri maji vzbuzovat respekt

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:07 01. Feb 2008
by Lord_Berserk
kucik wrote:Ten sprintujici starec v modrem habitu s holi v ruce me taky pobavil.

To jsou ti dustojni magove, kteri maji vzbuzovat respekt

Myslis toho nemocnyho starce jak uz ma asi 9 lvl

...Ty si este nikdy nevidel sprintovat duchodce na tramvaj ? a pak si te vodpichnou hulkou jako spravny "Lovci kresel"

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:10 01. Feb 2008
by Theogil I
Ašivá si myslej, že čím víc běháš tím větší zkušenosti za to dostáváš ... to by ašivá měl někdo objasnit. A co je nejhorší ... jak só udéchaný tak nemůžó nasát vzduch ani na to odpověďát na pozdrav. To jen takový žum, žum a só v prachu, že je nebolej nožičky dyť ani pořádný botičky maratonky na to nemajó. To mě bolí nožičky teda furt.
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:11 01. Feb 2008
by Kiri
zalezi jak se to hraje a magum ucta v jakymkoli veku

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:17 01. Feb 2008
by OneHeart
v mých očích neustále behající postava ztrácí dost na kvalitě, taky si udělám obrázek o hráči a jeho pojetí eRPé
Super by bylo, kdyby někdo naskriptoval úměrný nárust únavy podle běhání *koukne po kucikovi*
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:20 01. Feb 2008
by jiromir
Kiri wrote:zalezi jak se to hraje a magum ucta v jakymkoli veku

kdyz se to hraje tak, ze nevis co je to chuze, tak je to pekne na
pika
ču. Chtelo by to nejakou DM osvetu itemem "zlomená noha"

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:20 01. Feb 2008
by Theogil I
OneHeart wrote:v mých očích neustále behající postava ztrácí dost na kvalitě, taky si udělám obrázek o hráči a jeho pojetí eRPé
Super by bylo, kdyby někdo naskriptoval úměrný nárust únavy podle běhání *koukne po kucikovi*
Máte recht velebnej pane, je to hnus ani poseďát to neumí a ty hřebíky na lavičky to nedávám já, nene velebnej pane.
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:22 01. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:v mých očích neustále behající postava ztrácí dost na kvalitě, taky si udělám obrázek o hráči a jeho pojetí eRPé
Super by bylo, kdyby někdo naskriptoval úměrný nárust únavy podle běhání *koukne po kucikovi*
nwn nedokaze zjistit, jestli postava bezi, stoji nebo sedi, tudiz tohle neni bohuzel mozny.

Nevim jestli neprinese nejakou novinku v tomhle smeru patch 1.69... Tady pomuze jen DMko. (nebo kouzla typu grease či entangle

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:24 01. Feb 2008
by LDamian
Lord_Berserk wrote:kucik wrote:Ten sprintujici starec v modrem habitu s holi v ruce me taky pobavil.

To jsou ti dustojni magove, kteri maji vzbuzovat respekt

Myslis toho nemocnyho starce jak uz ma asi 9 lvl

...Ty si este nikdy nevidel sprintovat duchodce na tramvaj ? a pak si te vodpichnou hulkou jako spravny "Lovci kresel"

Když jsem viděl Lathandira a Zeyla, tak přesně nad tím jsem přemýšlel... Zda oni s tim vzhledem důstojných starců s dlouhým vousem také běhají a nebo se prostě zařekli a chodí. Zvlášť kdybych se dozvěděl, že jen chodí Zeyl Wall (mimo případy, kdy ho nahání skřet), tak bych musel smeknout - nabrat tak rychle level bez běhání, to by bylo něco...
Jinak ne že by na tom nějak zvlášť záleželo. Každý ať si běhá jak uzná za vhodné. Osobně si vzálenosti při přesunu o x lokací také zkracuji během, běhám i při boji - to osobně považuji za akceptovatelné na tomto serveru. Jsem řekl bych co se běhání týče tak uprostřed - štvou mne lidi, co při výpravě nepočkají, neprohodí slovo a stále se jen ženou dopředu - to mám vždy chuť mu dát jako postava pěstí a jen vědomí toho, že bych ho snadno zabil mne odrazuje. A musím se přiznat, že pokud to není zvlášť zajímavé, tak mne omrzí po chvíli i chodit s lidma, co vůbec neběhají - zvlášť pokud se nic neděje v podstatě. V tomhle mne nezměnil ani pobyt na EQ, kdy i po několika měsících mi stále ten běh chyběl a věčná pomalá chůze mne štvala. Prostě nejsem v tomhle ohledu HCRP hráč - považuji to za nezábavnou část RP a tak ji trochu vypouštím.
Občas se zapomenu a běhám i z místa na místo (třeba v hostinci, když si myslím, že jsem tam sám). Nebo si uvědomuji, že když už někde něco vymlátím a stahuji to, tak bych mohl normálně chodit a nechovat se jak světluška nebo jiný poletující hmyz (jak někde někdo o pobíhačích řekl). A potom samozřejmě pokud se neudržím a běhám ve městech a podobně, kde se vyskytuje víc lidí a natrefím tam na skupinu hráčů, tak to vnímám jako chybu u sebe, zastydím se a snažím se dodržovat aspoň v těchto případech jakési rp i v oblasti chození. Pokud tedy postava opravdu nespěchá.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:24 01. Feb 2008
by Lord_Berserk
OneHeart wrote:kdyz se to hraje tak, ze nevis co je to chuze, tak je to pekne na pikaču. Chtelo by to nejakou DM osvetu itemem "zlomená noha
HAHAA tak tendle predmet znam docela dobre, byla prdel to hrat

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 15:27 01. Feb 2008
by Theogil I
jiromir wrote:
nwn nedokaze zjistit, jestli postava bezi, stoji nebo sedi, tudiz tohle neni bohuzel mozny.

Nevim jestli neprinese nejakou novinku v tomhle smeru patch 1.69... Tady pomuze jen DMko. (nebo kouzla typu grease či entangle

Nené to je níc to je ašivá ani nespómálí, ale takový infalkt míhokrálu (prstík smrti), nebo jak se to menuje, přímo vod pánaboha Norda to by byló, to by je jistojistě tróšku zpomálilo. Vono i maratonskejm běžcům se stávajó nehody, třebas jim spadne nebo na kebulu ... fákt nekecám.