Page 1 of 1

prut

Posted: 16:10 01. Feb 2008
by Kiri
rybareni v pousti je zajimave, v mori ryby nechytim, ale v bazenku u trznice jich je habakuk ;-)

edit - este by se hodilo stackovani kamenu a kulicek do praku..slotovat je po jednom kameni je docela akce pro ruce :D

Re: prut

Posted: 16:24 01. Feb 2008
by Seth-Plzen
To s těma kamenama je jasný. Team chce omezit expení. Takže si dvakrát rozmyslíš jít na výpravu, když pak budeš muset dvě hodiny nakupovat 100 nových kamenů :-)

Re: prut

Posted: 16:26 01. Feb 2008
by Kiri
vono jich nidke ani 100 nekoupis :D..no tak pokud je to takhle, tak je prak knicemu...ale bodlo by aspon stahovani tech krabu..:( dyt se tam neda poradne zit.

Re: prut

Posted: 16:29 01. Feb 2008
by kucik
To je divny. Mely by se stackovat po poslednich opravach.
Tak sakra taky reknete kde to je. Takhle se ta chyba fakt prima hleda.