Page 1 of 1
prut
Posted: 16:10 01. Feb 2008
by Kiri
rybareni v pousti je zajimave, v mori ryby nechytim, ale v bazenku u trznice jich je habakuk
edit - este by se hodilo stackovani kamenu a kulicek do praku..slotovat je po jednom kameni je docela akce pro ruce

Re: prut
Posted: 16:24 01. Feb 2008
by Seth-Plzen
To s těma kamenama je jasný. Team chce omezit expení. Takže si dvakrát rozmyslíš jít na výpravu, když pak budeš muset dvě hodiny nakupovat 100 nových kamenů

Re: prut
Posted: 16:26 01. Feb 2008
by Kiri
vono jich nidke ani 100 nekoupis

..no tak pokud je to takhle, tak je prak knicemu...ale bodlo by aspon stahovani tech krabu..

dyt se tam neda poradne zit.
Re: prut
Posted: 16:29 01. Feb 2008
by kucik
To je divny. Mely by se stackovat po poslednich opravach.
Tak sakra taky reknete kde to je. Takhle se ta chyba fakt prima hleda.