Page 1 of 2

Frakce

Posted: 12:41 02. Feb 2008
by Seth-Plzen
V Doubkove se pohybuje vysinuta pulcice, ktera bez vahani utoci a pomahaji ji i ostatni drobna havet :-).
Tak a ted vazne. V ivory mela korenarak zavreno, tak jsem kopnul do dveri. Pribehnul strazny a kovar. Ale neutocili, porad byli modry. Ale hned pri prichodu do Doubkova mi sejmula pulcice. Nevim, co jsem ji chudak holce udelal :-)

Re: Frakce

Posted: 12:59 02. Feb 2008
by Kiri
drby se siri rychle, asi nejakej straznej vyslal holuba, nebo nejakyho orla do ostatnich vesnic s presnym popisem a zpravou burcujici ppostavy. v doubkove se stim nemazou ;-) :mrgreen:

Re: Frakce

Posted: 13:35 02. Feb 2008
by Pajule
a nebyla ta pulcice naahodou Eleanor ..mohla se ti chtit pomstit totiz :D :D

Re: Frakce

Posted: 13:50 02. Feb 2008
by Seth-Plzen
Pajule wrote:a nebyla ta pulcice naahodou Eleanor ..mohla se ti chtit pomstit totiz :D :D
Nebyla :-)
Ze by me Eleanora zacala nahanet, ze jsem ji tak blbe hral? :-))

Re: Frakce

Posted: 17:09 04. Feb 2008
by nomis_b
Seth-Plzen wrote:
Pajule wrote:a nebyla ta pulcice naahodou Eleanor ..mohla se ti chtit pomstit totiz :D :D
Nebyla :-)
Ze by me Eleanora zacala nahanet, ze jsem ji tak blbe hral? :-))
Ale neboj, nehral.. jen si byla malo doma, pomahat Frantovy s vedenim hospudky :lol:

Re: Frakce

Posted: 20:21 06. Feb 2008
by jiromir
NECHTEL BY NA TO NEKD0 KOUKNOUT? Ted jsem dostal na drzku uprostred Ivory a to jsem cestou nikoho ani netuknul...

Re: Frakce

Posted: 21:28 06. Feb 2008
by jaara
jiromir wrote:NECHTEL BY NA TO NEKD0 KOUKNOUT? Ted jsem dostal na drzku uprostred Ivory a to jsem cestou nikoho ani netuknul...
Potkal jsi nepratelske NPC uvnitr Ivory?

Re: Frakce

Posted: 22:36 06. Feb 2008
by jiromir
jaara wrote:
jiromir wrote:NECHTEL BY NA TO NEKD0 KOUKNOUT? Ted jsem dostal na drzku uprostred Ivory a to jsem cestou nikoho ani netuknul...
Potkal jsi nepratelske NPC uvnitr Ivory?
Uvnitr Ivory i uvnitr Doubkova...psal jsem to uz odpoledne do nejakyho jinyho topicu, kde to asi ponekud zapadlo. (vlastne jsem to psal uz pred par mesicema, ale to asi taky ponekud zapadlo) Taky na me dneska útočil jeden kos (dva kosáci, jeden modrej, jeden cervenej) a mel jsem za to, ze kosáci maj bejt vzdycky modry.

Re: Frakce

Posted: 14:32 08. Feb 2008
by Darien
Předevčírem, když v lokaci, kde jsou jinak mírumilovní jeleni, byly dynamicky spawnutí i skřeti, tak všichni jeleni byli na nás všechny - podotýkám druidy a hraničáře - červení.


Jinak ve městě, jakmile vám vypadne pet z ovládání, i když je to blbej pes, může nastat situace, že se jeví okolí jako červený a jednoho malého čoklíčka okamžitě zabili stráže.

Asi to NPC chvíli trvá, než provede ověření vůči celému okolí a mezitím už startují NPC stráží. Totéž když kamarád odlogl v osadě a na jeho jestřába se okamžitě vrhl jak můj pet, tak stráže kolem.

Re: Frakce

Posted: 14:48 08. Feb 2008
by photter
to je holt těžkej život těch, co dávaj žrádlu jména :lol:

Re: Frakce

Posted: 23:06 10. Feb 2008
by Darien
Dnes nám několikrát těžce nezafungovala frakce. Nejprve v Doubkově, kde jsem po návratu ze hřbitova zabil pár modrých netopýrů v přírodě (nevím jeslti to má souvislost) a v tu chvíli mne napadali všichni obchodníci a kněží v Doubkově, pomohla až smrt by DM a oživení.

Pak následně byla jedna postava napadena psem v Ivory a zabita stráží, jedno DM ji oživilo a Menhiri nemohla vůbec dovnitř, všechno bylo červené.

Daaani mi řekl, že to sem mám napsat, aby to někdo z vás prošel a našel chybu.

Re: Frakce

Posted: 22:03 14. Feb 2008
by Jachym
Takže dnes mne teda dostali ty prťáci z Doubkova do kolen , věděl jsem že frakce občas nezafungují , ale měl jsem na to své řešení jak se z toho dostat - prostě prrrchat, protože si stráže drží neutralitu nebylo to tak až strašné, ale dnes o půl deváté 20.30 to mrňousi zlomili a vytočili mne - ihned po vstupu do vesnice je z každé strany strážný, a jeden se motal opodál . Jak se tam má holka logla okamžitě zahájili strážní útok ( bez předložení legitimace ochránce veřejného pořádku)
jak 007 s povolením zabíjet a hned ve trojici. No utek jsem ale měl jsem teda dost.
NOVINKOU je ten útok stráže - ta si zatím vždy dokud nebyl napaden před ní pes, dítě , obyvatel tak si vždy držela neutralitu, až do dnes!!! A to už se mi zdá jako síla - vážně mělo by se s tím něco udělat ty frakce dobře nefungují blbne mi to i Ivory a nejen mě. Stráže by téměř za každou cenu neměli člověka napadat pokud DM jim neuvede jinak - ne!
Děkuji.

Re: Frakce

Posted: 18:55 17. Feb 2008
by Darien
Dovoluji si upozornit, že vám STÁLE blbnou ty frakce. Projdu farmou, jdu se vyspat k ohni, vrátím se, a zemědělci, myši - všichni jdou po mně. Doběhnu do Ivory - obyvatelé jsou rudí jak indiáni...

Re: Frakce

Posted: 19:02 17. Feb 2008
by Zyga
Darien wrote:Dovoluji si upozornit, že vám STÁLE blbnou ty frakce. Projdu farmou, jdu se vyspat k ohni, vrátím se, a zemědělci, myši - všichni jdou po mně. Doběhnu do Ivory - obyvatelé jsou rudí jak indiáni...
To mas z toho ze jim furt plenis pole :P (nebo nekdo jinej) se divim ze vetsine postav na povrchu necouhaj ete vidle ze zadku :lol: :lol: :lol:
me se zda ze ty frakce fungujou dobre

Re: Frakce

Posted: 19:14 17. Feb 2008
by Darien
Ale houby funguje dobře. Už několikrát jsem viděl i zažil zasahovat DM (zabití a oživení), protože najednou někam vlezete a půlka města je enemy. O té chybě DM ví.