Page 1 of 1

Subrasy

Posted: 14:09 02. Feb 2008
by photter
u drowa buď nefunguje nebo se nezobrazuje bonus do sejvů na vůli

Re: Subrasy

Posted: 14:38 02. Feb 2008
by kucik
Zvlastni, me se normane ukazuje. Jeste nekomu to zlobi?

Re: Subrasy

Posted: 14:42 02. Feb 2008
by Zyga
hmm.. me zase pro zmenu mizi oznameni bonusu do dovednosti, ale jinak je dovednost zvysena jak ma bejt tak sem to neresil

Re: Subrasy

Posted: 14:42 02. Feb 2008
by photter
já nemyslim ikonku, ty zloběj normálně, to neni nic divnýho myslim charactersheet
ukazuje se mi dole ve výpisu ale hodnotu will save mám jako bez bonusu
nevim, jestli je chyba jenom v tom vypisování nebo fakticky, ešte sem will neházel

aha...vono je to jen vs.mind spells, to se nezobrazí...omyl, smazat

Re: Subrasy

Posted: 15:22 02. Feb 2008
by kucik
photter wrote:
aha...vono je to jen vs.mind spells, to se nezobrazí...omyl, smazat
jj tim to je.