Page 1 of 1
Banka
Posted: 15:23 02. Feb 2008
by Theo
Su banky funkcne? Mne nejde ulozit peniaze.
PS: Musi sa ten bankar pohybovat hore dole? Niekedy sa znim neda ani len zacat konverzacia - tak daleko je od pultu

Re: Banka
Posted: 15:30 02. Feb 2008
by kucik
Ty jses mi nejakej setrivej. Asi by ti mela jista zlodejka venovat vetsi peci.
Re: Banka
Posted: 15:38 02. Feb 2008
by Theo
kucik wrote:Ty jses mi nejakej setrivej. Asi by ti mela jista zlodejka venovat vetsi peci.
Nuz ... vdaka za odpoved.
Mozne vysvetlenia :
1. banky uz nebudu funkcne aby mali zlodeji co krast
2. banky uz nebudu funkcne aby hraci stracali pri smrti viac
...
Ale mas pravdu Kucik. Naco tu reportovat bugy.
Re: Banka
Posted: 15:40 02. Feb 2008
by LDamian
Já si svých 100 gp normálně uložil... Takže nefunkční vyloženě nejsou.
Re: Banka
Posted: 15:41 02. Feb 2008
by Theo
LDamian wrote:Já si svých 100 gp normálně uložil... Takže nefunkční vyloženě nejsou.
Dekuji. Takze hlasim ze bankar v Hagolu je neochotny a neuklada penize.
Re: Banka
Posted: 15:49 02. Feb 2008
by kucik
Theo wrote:kucik wrote:Ty jses mi nejakej setrivej. Asi by ti mela jista zlodejka venovat vetsi peci.
Nuz ... vdaka za odpoved.
Mozne vysvetlenia :
1. banky uz nebudu funkcne aby mali zlodeji co krast
2. banky uz nebudu funkcne aby hraci stracali pri smrti viac
...
Ale mas pravdu Kucik. Naco tu reportovat bugy.
Boha jeho ty jses skrob. Ja fakt nevim. Holt nezbyva nez cekat na vysvetleni nekoho, kdo toho bankere nastavoval.
Tak teda promin, za ubohej pokus o vtip.
Re: Banka
Posted: 15:53 02. Feb 2008
by Theo
kucik wrote:Boha jeho ty jses skrob. Ja fakt nevim. Holt nezbyva nez cekat na vysvetleni nekoho, kdo toho bankere nastavoval.
Tak teda promin, za ubohej pokus o vtip.
OK, aj ty promin.
PS: skus si chvili zahrat v Hagolu ...
Re: Banka
Posted: 16:30 02. Feb 2008
by Krata
Kde je prodejce? v Drowim městě je obchodník v podchodu pro dveře kde má stůl, postava se k nemu nedostane a nezačne rozhovor, je to v dorwim městě v bance a správkyně řístavu má takhle zařízenej obchůdek a taky se k ní nedá dostat

Re: Banka
Posted: 13:53 06. Feb 2008
by Zyga
Kdyz uz se s pomoci rejtyho povedlo drowku v bance dostat k pultu nefunguje ukladani penez. je to lina ves, navrhuju obetovat a poridit nakou novou a lepsi
Re: Banka
Posted: 14:29 06. Feb 2008
by photter
tam delá bordel ta židle, dejte tam samce, ten může stát a hned u pultu
Re: Banka
Posted: 14:42 06. Feb 2008
by Shifter
V Hagolu taky stale obyvaji banku ty liny prasata! Asi tam hraju sam, (nebo max jeste jeden

) ale o to vic bankere potrebuju.
Re: Banka
Posted: 22:14 06. Feb 2008
by jaara
To ma za vinu to jejich vecne potulovani... Lec nevim proc se tak deje..
Re: Banka
Posted: 19:20 07. Feb 2008
by photter
drowská bankéřka se nepotuluje a je taky nefunkční...povedlo se mi zaseknout postavičku za strážnýho aby se mi otevřel dialog a stejně nefunguje
