Page 1 of 1
Nerizumim tomu
Posted: 15:13 03. Feb 2008
by huhulak
Rejty napsal :Postih zalozeny na pomeru xp cas X xp boj snizeny na minimum. Co sem koukal, tak je zadna soucasna postava nepociti.
Nerozumim tomu. Takze exp za boj uz zase sou?
protoze ja mam furt 1 exp za jakoukoli potvoru
Postava: Hrogbuch Strup account: huhulak
ps. to stema obchodam me pride taky ujety /pouze muj nazor/
Re: Nerizumim tomu
Posted: 16:24 03. Feb 2008
by OneHeart
pokud zabíjíš stále stjné potvory, tak se nediv...
edit: tohle by se nějak mělo vyřešit v podtemnu, mi tam na výběr nemáme

Re: Nerizumim tomu
Posted: 16:26 03. Feb 2008
by photter
Re: Nerizumim tomu
Posted: 17:24 03. Feb 2008
by kucik
huhulak wrote:
ps. to stema obchodam me pride taky ujety /pouze muj nazor/
Neni nad srozumitelne vyjadreny nazor. My se vazne snazime ridit se pranim hracu, ale ja si z podobnych vykriku fakt moc nevezmu.
Co je ujety? Ze se bezne neprodavaj artefakty? Ze se veci prodavaj jinak? Ze nektery sortiment nebude v nabidce porad? Ze ma prodavac divnou zasteru?
Re: Nerizumim tomu
Posted: 17:51 03. Feb 2008
by huhulak
Omlouvam se za spatne vyjadreni
Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.
Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.
Re: Nerizumim tomu
Posted: 17:53 03. Feb 2008
by Daanri
No a povedz mi prosimta kde v hre si to takto videl?
Ked je obchod zavrety tak preto ze je noc.
Re: Nerizumim tomu
Posted: 17:55 03. Feb 2008
by Lord_Berserk
huhulak wrote:Omlouvam se za spatne vyjadreni
Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.
Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.
Neni to tim ze po 22 hodine vobchodnici chrapou ??

Re: Nerizumim tomu
Posted: 18:50 03. Feb 2008
by Zyga
OT:
musim nesouhlasit, uz me jednou zabili pavouci

Re: Nerizumim tomu
Posted: 19:05 03. Feb 2008
by huhulak
Ve hre sem to nevidel cetl sem to na foru v topiku vo expech, proto sem napsal ze podkud to bylo mysleno jako vtip tak si toho co pisu nevsimejte.
Re: Nerizumim tomu
Posted: 19:14 03. Feb 2008
by LDamian
huhulak wrote:Omlouvam se za spatne vyjadreni
Ujety mi pride to dvouhodinovy cekani ve meste nez me pustej do obchodu.
Teda pokud to byl jen ftip tak to berte jako bych nic nepsal.
Udam priklad: Naprikllad prodam v ivory u vetesnika kuze, pak pudu do hrobky na hrbitove na vypravu, tam me neco otravi ci onemocnim, vybehnu ven temer mrtvej a nemocnej ci otravenej, nemam dostatek penez na vyleceni u kneze, ale ziskal sem v hrobce nejakou korist, chci ji prodat abych moh zaplatit knezi aby me vylecil, do kramu nebudu vpustenej protoze sem si nevodkecal dve hodiny v ivory, a cekam na druhej zachranej hod jak dopadne, nehodim si ho nekterej ze statu me klesne pod nulu a umiram.
Jako de to tak hrat proc ne, ale je to zase nuceni hrace stravit ten cas ve meste ikdys treba nechce.
To s tema dvema hodinama odehranyma byl vtip... Ja vim, ze u toho Daanri napsal, ze to vtip neni, ale byl to vtip... urcite...

- myslim to vazne, i kdyz u toho mam smajlik - byl to vtip... teda to co psal Daanri, ne to co pisu ja.. to je vazne...

- stale je to vazne, i kdyz je u toho dalsi smajlik...
Ty zamcene dvere u vetesnika se opravovaly, vetsinou uz jsou v poradku.
Jinak upozornuji, ze ty dvere u vetesnika (minimalne) v Ivory stale nejak zlobi mam pocit.. od kdy do kdy by mel mit otevreno? Protoze ja obcas narazil na zamcene dvere u nej i v dobe, kdy by mel mit otevreno. Do chyb jsem nehlasil, nebot tim casem si nejsem jist - kazdopadne stacilo si odemknout a clovek mohl nakupovat a prodavat dle libosti... Jeste mne napada, zda nejdou zamknout hracem, se na to budu muset podivat potom.