Page 1 of 3

Spravanie hracov v hre

Posted: 17:58 03. Feb 2008
by Daanri
Potom co som dnes vsetko videl v hre neda mi to nenapisat.

Ludia skuste trosku uvazovat co robite a ako hrate? Vazne vam nepride divne chytat ryby v Karathskej kasne na namesti? Alebo chodit v drowskom obleceni po mestach povrchu, pripadne zabijat prisery tak, ze ich zaseknete o nieco ako napr o pavucinu? Alebo tahat prisery do mesta alebo osady aby ich zabili straze, ci chodit po meste s vyvolanym pritelickom???

Takto by som mohol vypisat kopec dalsich veci. Potrebujete naozaj na vsetko system, zakony a pravidla? Sa potom necudujte, ze sa zavadzaju rozne obmedzenia, aby sa zabranilo s prepacenim takymto prasacinkam. A nechodte na mna s tym, ze nech si kazdy hra ako chce a ako ho to bavi. Sme tu na RP serveri, tak dodrzujte urcitu RP logiku. Mna uz nebavy robit v hre stale policajta a nahanat hracov co robia taketo voloviny.

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 17:59 03. Feb 2008
by Rejty
Presne tak, jsou jiste hranice, ktere se musi dodrzovat! Chcete volnost, tak musite dokazat, ze si ji zaslouzite, zatim to nevypada...

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 03:05 04. Feb 2008
by jiromir
no jen nevim co prispevek od DM tohodle charakteru dela ve flames... Mozna bych to povysunul nekam, kde to bude vic na ocich a dopsal pod to nejaky zasadni vyhruzky ;)

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 08:46 04. Feb 2008
by MaSo
No k tomu zabijeni zaseknutych zviřat třeba o pavučinu... :) ja sem nestřilel po zviřeti ale po te pavučině...aby mohl volně ke mě a ja si ho mohl ochočit...ale nakonec to stejně nedopadlo dobře.. :-D

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 10:32 04. Feb 2008
by Kiri
Tak kdyz se zasekne, to s dra brat jako kdyzse sekne postavicka v lese, proste zavadi o koren a upadne. tak proc by se to nemohlo stat i pavoukovi v pavucine, i kdyz to je zrovna divnej priklad.

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 11:18 04. Feb 2008
by OneHeart
Kiri wrote:,...jako kdyzse sekne postavicka v lese, proste zavadi o koren a upadne. tak proc by se to nemohlo stat i pavoukovi v pavucine, i kdyz to je zrovna divnej priklad.
:lol:

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:25 04. Feb 2008
by Teesha
je tím myšleno jeho úmyslné navedení na místo, kde se zasekne..tak jak to chápu já

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:27 04. Feb 2008
by wekslo
MaSo wrote:No k tomu zabijeni zaseknutych zviřat třeba o pavučinu... :) ja sem nestřilel po zviřeti ale po te pavučině...aby mohl volně ke mě a ja si ho mohl ochočit...ale nakonec to stejně nedopadlo dobře.. :-D
Moc ne no, sme si pak pekne s ostatnima protahly nohy :]]

Jinak, byl sem u toho a muzu dosvedcit ;]

K tematu: chtel sem se optat jestli jako druid muzu po meste chodit se svym panterem? podotykam ze je ochocenejsi nez gepard z volby Miss

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:30 04. Feb 2008
by photter
zvířata ve městě se maj ZABÍJET !!!!! a stráže by měly jít příkladem
nedělejte tu z toho zase plyšákov

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:32 04. Feb 2008
by wekslo
photter wrote:zvířata ve městě se maj ZABÍJET !!!!! a stráže by měly jít příkladem
nedělejte tu z toho zase plyšákov
mas psa? vsadim se ze jenom rybicky ;]

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:34 04. Feb 2008
by photter
ne, mám pantera a chodim ho venčit na kolonádu a má na krku ceduli, že je vochočenej a všichni se na mě *usmívaj* a ríkaj mi "zdravím"

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:37 04. Feb 2008
by Rejty
Pritelicci nebudou ve meste tolerovani. Jeste se da primhourit oko nad nakou pixii a nebo ptakem, ale selmy typu medved, golem, panter a podobny muzou byt zabity, majitel pokutovan, atd. Nemaji ve meste co delat. Proti vam se rozbehne pitbul a nebo tygr s voditkem a vy budete klidne stat, kdyz uplne cizi clovek zakrici: to je v pohode, je ochocenej!

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:38 04. Feb 2008
by igor
photter wrote:ne, mám pantera a chodim ho venčit na kolonádu a má na krku ceduli, že je vochočenej a všichni se na mě *usmívaj* a ríkaj mi "zdravím"
:lol: nejseš ty švihák lázeňský?

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:41 04. Feb 2008
by kucik
Pokud vim, tak asi pred rokem se to resilo a doslo se k jasnymu NE. To je fakt takovej problem, odvolat zvire za branami? Nebo by to snad znamenalo, ze na ceste do dungu budete muset znovu meditovat a tim se zdrzovat v honbe za zabijenim?

Re: Spravanie hracov v hre

Posted: 12:42 04. Feb 2008
by wekslo
photter wrote:ne, mám pantera a chodim ho venčit na kolonádu a má na krku ceduli, že je vochočenej a všichni se na mě *usmívaj* a ríkaj mi "zdravím"
no vidis tak nevim co resis, bejt tebou bych sel na cerstvej vzduch a pokusil se oddelit fantasy svet od reality...nebo si snad i v realu druid s panterem? ja ze mi nak neroste kaktus...