Page 1 of 1

Ohniště v lese u Rillských ruin

Posted: 22:33 03. Feb 2008
by monstera
přestalo fungovat

Re: Ohniště v lese u Rillských ruin

Posted: 23:02 03. Feb 2008
by kucik
monstera wrote:přestalo fungovat
Skutecne vycerpavajici popis.

Prosiim tim ze budem muset vsechny chyby zjistovat sami, ztracime cas, ktery bysme mohli venovat jine tvorbe.
Snazte se prosim aspon o trochu podrobny popis problemu.

Re: Ohniště v lese u Rillských ruin

Posted: 23:35 03. Feb 2008
by monstera
kucik wrote:
monstera wrote:přestalo fungovat
Skutecne vycerpavajici popis.

Prosiim tim ze budem muset vsechny chyby zjistovat sami, ztracime cas, ktery bysme mohli venovat jine tvorbe.
Snazte se prosim aspon o trochu podrobny popis problemu.
Jednoduše nefunguje, po poklepu na něj nereaguje, neotevře se nabídka.
Pouze je vidět, že je to ohniště. Stačí popis nefunkce ?

Re: Ohniště v lese u Rillských ruin

Posted: 00:28 04. Feb 2008
by photter
je to rozbitýýýýýý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Ohniště v lese u Rillských ruin

Posted: 00:34 04. Feb 2008
by kucik
monstera wrote:
kucik wrote:
monstera wrote:přestalo fungovat
Skutecne vycerpavajici popis.

Prosiim tim ze budem muset vsechny chyby zjistovat sami, ztracime cas, ktery bysme mohli venovat jine tvorbe.
Snazte se prosim aspon o trochu podrobny popis problemu.
Jednoduše nefunguje, po poklepu na něj nereaguje, neotevře se nabídka.
Pouze je vidět, že je to ohniště. Stačí popis nefunkce ?
Uz jo. Diky.