Page 1 of 1

Zacatek

Posted: 11:44 04. Feb 2008
by Magratela
Bohuzel se nemuzu dostat do sveta mam udelanou Duergarku a u toho hromotluka si promluvim a rekne at se podivam co tu ma naprodej a nic neukaze zadnej inventar a nepusti me to ani do sveta :cry: *natahuje*Ani treti level za pribeh nemam :cry: *skoro place*

Re: Zacatek

Posted: 12:13 04. Feb 2008
by kucik
Tak ten level ti samozrejme musi dat DM. Pokud je problem se vstupem, tak taky DM. Je mozny, ze je tam chybka.

Re: Zacatek

Posted: 19:49 04. Feb 2008
by jaara
Vstup se opravi do pristiho restartu.
DM te musi prehodit + svazat dusi + nastavit boha (jeste pred prehozenim!!) + dat startovni itemy, ktery sis tam mohla koupit... lepsi to opravit.

Re: Zacatek

Posted: 20:12 04. Feb 2008
by nomis_b
Tak to sem zvedavy, jestli bude fungovat to svazani dusi.. mne to jeste porad nefunguje..
Kdyztak sem proto delal topik svazovani dusi, tak budu doufat, ze te v nem nenajdu jako respondenta :P

Re: Zacatek

Posted: 20:16 04. Feb 2008
by jaara
to je dalsi vec...

Re: Zacatek

Posted: 20:44 04. Feb 2008
by Sorrow
Co?Ze te tam najde? :D

Re: Zacatek

Posted: 02:24 05. Feb 2008
by kucik
nomis_b wrote:Tak to sem zvedavy, jestli bude fungovat to svazani dusi.. mne to jeste porad nefunguje..
Kdyztak sem proto delal topik svazovani dusi, tak budu doufat, ze te v nem nenajdu jako respondenta :P
Svazani duse porad nejde? Vzdyt jsem to uz jednou opravoval. Kde to nejde?

Re: Zacatek

Posted: 09:35 05. Feb 2008
by nomis_b
kucik wrote: Svazani duse porad nejde? Vzdyt jsem to uz jednou opravoval. Kde to nejde?
No, ja sem ted od tak zhruba stredy nehral, tak nevim, jestli se to od te doby spravilo.
Vcera sem hral po tech par dnech, a bohuzel se mi nepodarilo umrit abych to overil :twisted: