Page 1 of 1
Pomocnici
Posted: 12:06 04. Feb 2008
by RES
Chci se zeptat zda neni mozne udelat nejakeho golema ne toho z lidskeho masa ale proste stroj k magum se hodi neco jako je v singu ten golem co si lze sestrojit ten je moc peknej.Nemyslim to proto at je to nesmrtelnej stroj ale jde jen o vzhled.Nebo nebude spatnej napad udelat nejakou moznost nalest soucasti golema nekde v hustejch dungach a potom si ho nekde smontovat?Prosim WB o odpoved predem dekuji.
Re: Pomocnici
Posted: 12:15 04. Feb 2008
by Kiri
Jit by to urcite melo a golema by sis mel taky sestrojit, zajimal jsem se o to s Danielem, ale problem je sehnat ozivovaci kouzlo

to ti jen tak nekdo neda

:D:D:D pokud se teda neco nezmenilo, jinak soucastky ti udela trebsa remeslnik, ale to bude stat randal...a ten recept/ritual ..v zhledem k tem cenam, na to budes setrit este nejakej cas ..
Re: Pomocnici
Posted: 13:21 04. Feb 2008
by OneHeart
docela bych se přimlouval ,aby komponenty ke golemovy byly epický itemy (artefakty) a nebo z Dm questů jenom.
Fakt mě děsí představa, že přes Ivory proběhne banda mágů a za nima se skřípěním banda golemů
(já vím, RES psal ,že mu jde jen o vzhled. Ale je blbost dát obrovský kovový stvůře staty čokla...)
Re: Pomocnici
Posted: 13:23 04. Feb 2008
by Rejty
Golema treba budou moct z DMQ ziskat magove napr. do sidla jako straz, ale ne jako nastroj na zabijeni a pobihani sem tam...
Re: Pomocnici
Posted: 13:25 04. Feb 2008
by Lord_Berserk
Bez semu

...pro ten si budou muset k elementalum do Alwarielu nebo po navsteve Slaaadu

Re: Pomocnici
Posted: 14:01 04. Feb 2008
by LDamian
Hezky napad vyziti pro epicke postavy.
EDIT: vzal jsem ten nápad na týmové fórum a třeba z něj časem něco pěkného vyleze.

Re: Pomocnici
Posted: 14:53 04. Feb 2008
by jiromir
Kiri wrote:Jit by to urcite melo a golema by sis mel taky sestrojit, zajimal jsem se o to s Danielem, ale problem je sehnat ozivovaci kouzlo

to ti jen tak nekdo neda

:D:D:D pokud se teda neco nezmenilo, jinak soucastky ti udela trebsa remeslnik, ale to bude stat randal...a ten recept/ritual ..v zhledem k tem cenam, na to budes setrit este nejakej cas ..
nojo, chtelo by to Q "ktera sehnat Rabbi Löwa"
Re: Pomocnici
Posted: 15:37 04. Feb 2008
by OneHeart
jaromír wrote:
nojo, chtelo by to Q "ktera sehnat Rabbi Löwa"
a já vim přesnou lokaci, juchů
