Page 1 of 1
Temnota
Posted: 16:07 04. Feb 2008
by Arto
Jak je to s tímhle kouzlem a drowama? Dneska jsem se do jednoho připletl, když ho vyčarovalo neutrální NPC a voslepl sem...
Re: Temnota
Posted: 16:13 04. Feb 2008
by kucik
Me bylo receno, ze drow ma mit pouze darkvision.
Darkvision je na kouzelnou temnotu kratky (az na featovy darkvision, ktery bioware udelali jako ultravision).
Az nekdo kompetentni rekne, ze ma mit drow ultravision, stejne jako duergar, tak to zmenim.
Re: Temnota
Posted: 16:42 04. Feb 2008
by Krata
Duergar má ultravision?! takže když na něj sešlu temnotu tak on v ní uvidí líp než drow kterej to má jako rasovou výhodu.. není to malinko nelogický?
Re: Temnota
Posted: 16:53 04. Feb 2008
by kucik
Je. Duergar to ma od trpaslika, protoze to pani z Bioware prasacky udelali.
Re: Temnota
Posted: 16:56 04. Feb 2008
by Krata
hmm.. tak to jo, to mi nedošlo, ale steně bych aby to měli obě rasy stejný. Když už má drow tuhle schopnost a žije taky v temnotě tak by mohl mít taky tak dobrý zrak
Re: Temnota
Posted: 17:11 04. Feb 2008
by OneHeart
hlásím, že u mé postavy (Mal'rak N'Abarn) nefunguje Darkvision.
Supluju si to tím, že si zvýšim gammu na max ,abych u nás dole v pekle nezakopl.
Re: Temnota
Posted: 17:59 04. Feb 2008
by photter
já bych se spíš přimlouval za to, aby ten vergl na sesílání temnoty měl víc použití za den (3-5?)
je to jedna z mála vejhod, která tý ECL 2 postavě zbydou, pokud nehraje prskavku a s tímdle systémem spánku je jednou denně fakt dost málo