Page 1 of 1

zvyseni urovne

Posted: 23:02 04. Feb 2008
by Aznar
zkusil sem jenom tak zvysit level u postavy i kdyz sem nebyl u ucitele a ejhle, napsalo to, ze protoze sem umrel, tak muzu zvysit level i bez nej...

asi trochu chybka, kdyz tak mi seberte penize z inventorare za prestup na sedmy level

Re: zvyseni urovne

Posted: 23:19 04. Feb 2008
by jaara
Ahoj, mohl bys prosim napsat jaky mas povolani (mas vic nez 1?) a jaky urovne? Posli mi to do PM. Diky

Re: zvyseni urovne

Posted: 01:40 05. Feb 2008
by Teesha
mě se to stalo taky...