zvyseni urovne
Posted: 23:02 04. Feb 2008
zkusil sem jenom tak zvysit level u postavy i kdyz sem nebyl u ucitele a ejhle, napsalo to, ze protoze sem umrel, tak muzu zvysit level i bez nej...
asi trochu chybka, kdyz tak mi seberte penize z inventorare za prestup na sedmy level
asi trochu chybka, kdyz tak mi seberte penize z inventorare za prestup na sedmy level