Page 1 of 1
Unava/vycerpani
Posted: 01:56 05. Feb 2008
by Istvan
U postavy me naskocila unava... doplazim se k ohnistit (druidsky hajek)... poklidne se vychrupkam. Predpokladam, ze vse probehlo v poradku... postihy za vycerpani zmizi, ale jakmile se pripocte jedno procento k unave ihned mam vycerpani. Kontroluju prez runu bytosti a ma postava ma unavu 63 a roste to..., spanek nevynuluje hodnutu unavy.
Snad jsem problem popsal dost vystizne. Predem dik za reseni.
Re: Unava/vycerpani
Posted: 02:34 05. Feb 2008
by kucik
A na druhej pokus to samy?
Re: Unava/vycerpani
Posted: 02:35 05. Feb 2008
by igor
kucik wrote:A na druhej pokus to samy?
nemam plnou moc, ale mam za to že mi psal že i na druhej pokus

Re: Unava/vycerpani
Posted: 02:40 05. Feb 2008
by kucik
igor wrote:kucik wrote:A na druhej pokus to samy?
nemam plnou moc, ale mam za to že mi psal že i na druhej pokus

Jak to neni notarsky overeny, tak neberu.
Jaara snad bude vedet, co se mohlo vykalet.
Re: Unava/vycerpani
Posted: 02:43 05. Feb 2008
by igor
v pohodě... jen sem to zkusil

Re: Unava/vycerpani
Posted: 08:49 05. Feb 2008
by Istvan
Na nekolik pokusu vcera v noci a dva pokusy dnes rano.
Unavu uz mam 71... stale roste... postava nefetovana kofeinem

Re: Unava/vycerpani
Posted: 09:10 05. Feb 2008
by kucik
Istvan wrote:Na nekolik pokusu vcera v noci a dva pokusy dnes rano.
Unavu uz mam 71... stale roste... postava nefetovana kofeinem

Napada me jen zkusit nejake DM, at te vyleci takzvane definitivne.
V podsveti uz si s tebou poradej.
(Netusim jak je postava bugla, ale smrt by mohla pomoct, protoze by mela mazat vsechno.)
Re: Unava/vycerpani
Posted: 14:11 05. Feb 2008
by Istvan
Prez velike usili jsem se doslova doplazil do ivory... zkusil hospodu a tam unava bezproblemu opadla, krkovickova postel nema sobe rovneho

. Asi je chyba v tech ohnistich v hajku.