Page 1 of 1

Štíty

Posted: 02:41 05. Feb 2008
by igor
Nikde jsem nesehnal štít, v Ivory ani v Karathě nic. Údajně prý v poušti nějaké mají, ale plout tam jen pro štít je takový docela ekonomicky nevýhodný. Pořád mi připadá zbytečný proč třeba kovář v Ivory má 20 obyčejných bot, 20 helem a 20 kopí (trochu jsem nadstřelil), někdy se to načítá ten inventář děsně dlouho a po jednom itemu, tak by tam místo toho bylo pár štítů. Jak tu někdo psal, stačilo by i 2-3 kusy od zbraní (ne střeliva), protože si to každej stejně koupí při začátku postavy.

Re: Štíty

Posted: 12:06 05. Feb 2008
by Kiri
lano se taky da nekde poridit? nemuzu ani svazat ryby, kdyz du z lovu :(

Re: Štíty

Posted: 12:44 05. Feb 2008
by huhulak
stity tam dejte strelivo nechte munice je dulezita

Re: Štíty

Posted: 13:46 05. Feb 2008
by Krata
A do podtemna konečně něakou katanu :D

Re: Štíty

Posted: 08:49 06. Feb 2008
by Theogil I
Něco málo štítů se sehnat dá jen je potřeba hledat, tak pokud máte chuť hledat nečíst dále. Pokud se vaše duševní rovnováha převažuje k šílenství pak je tu dole jedna rada zadara.












OOC:
Štíty jsem včera nekontroloval, ale komu chybí a spokojí se lidským velkým štítem tak Herr von Pračník v Doubkově má občas nějaké pod pultem.