Page 1 of 2
prehoz na zbroj
Posted: 11:01 05. Feb 2008
by huhulak
na krouzkovou zeleznou kosili AC4/2 mi nejde nasadit prehoz na zbroj a pise to ze na tuto zbroj to nejde nasadit.
zkousel sem to v menu u duse bytosi i v inventari
je to chyba nebo to na tento typ zbroje nejde?
Re: prehoz na zbroj
Posted: 11:09 05. Feb 2008
by kucik
Vecer se podivna do scriptu, ale myslim ze na tuhle konkretni zbroj prehoz(robu) pouzit nejde, protoze uz zezakladu ma nejaky prehoz napevno.
Pripadne posoudit vzhled, jestli je zbroj pouzitelna bez puvodniho prehozu.
Re: prehoz na zbroj
Posted: 11:26 05. Feb 2008
by huhulak
aha skoda
jeste pro upresneni je to zelezna kosile
je nejaky spusob jak poznat ze na konretni typ zbroje nejde pouzit prehoz?( teda krome koupeni prehozu a jeho nasazeni?)
Re: prehoz na zbroj
Posted: 11:41 05. Feb 2008
by kucik
Leda pohledem, jestli je soucasti zbroje roba, nebo ne. Jestli tam roba je, zkusit, jestli jde sundat.
Asi tam pridam, aby to vypsalo, ze zbroj ma prehoz, ktery nejde sundat. Pripadne se udelaji sundavaci vsechny. To je na zvazeni.
Re: prehoz na zbroj
Posted: 01:53 06. Feb 2008
by liuk
Neměly by být v modulu kroužkové už s přehozem. Mohl by jsi prosím udělat screenshot?
Re: prehoz na zbroj
Posted: 03:04 06. Feb 2008
by Arto
Nechce se mi zakládat novej topic tak to pisnu sem.
Když si povolím dynamický zbraně a pak schovám zbraň, tak se mi neukáže na zádech, ale naležato uprostřed postavy (luk a toulec). Meč mi zase trčí z pravého ramena kamsi.
Pokud už to někde je tak sry...
Re: prehoz na zbroj
Posted: 08:33 06. Feb 2008
by photter
musíš s postavičkou udělat krok, pak se to srovná
Re: prehoz na zbroj
Posted: 08:36 06. Feb 2008
by kucik
Vyhazet bojovy animace.
Re: prehoz na zbroj
Posted: 08:51 06. Feb 2008
by photter
ee, animace mám a de mi to v pohodě
Re: prehoz na zbroj
Posted: 09:29 06. Feb 2008
by Krata
Tak to jsi první o kom vim , že mu to funguje.. já mám taky všechno nabodaný v těle, proto to mám vypnutý
Re: prehoz na zbroj
Posted: 10:08 06. Feb 2008
by photter
vy ste hrozná banda amatérskejch šťouralů
jakej filehosting jede v pohodě ? nacpu někam svůj override ke stažení
Re: prehoz na zbroj
Posted: 10:51 06. Feb 2008
by OneHeart
filefront.com
Re: prehoz na zbroj
Posted: 11:20 06. Feb 2008
by huhulak
sceenshot kdys je brneni na postave nebo kdys je brneni v invu?
a kam ho pak poslat?
Re: prehoz na zbroj
Posted: 11:26 06. Feb 2008
by kucik
huhulak wrote:sceenshot kdys je brneni na postave nebo kdys je brneni v invu?
a kam ho pak poslat?
Nejlip na postave a v idealnim pripade prilozit jako prilohu prispevku na foru.
Pri pokusu sunda prehoz ze zbroje je uz rozlisujici hlaska "Ze zbroje nelze sundat prehoz" a "Zbroj na sobe nema zadny prehoz." (To presny zneni si uz nepamatuju, ale ve dve v noci mi to prislo celkem pochopitelny)
Re: prehoz na zbroj
Posted: 16:23 06. Feb 2008
by huhulak
zaboha me nejde poslat screen
tak nabizim jinou alternativu, je to zelezna krouzkova kosile AC4/4 v nabidce platnere v karate (je tam myslim jen jedna)
(omlouvam se ale zaboha nemuzu me nejde ten soubor prilozit)