hostinecu u bezednyho skopku. pan hostinskej ma stare ceny, mam pocit + teda nabidka toho spanku by se taky hodila, a mohlo by to tam bejt krapet levnejsi, protoze je to fakt pajzl
Re: skopek
Posted: 14:33 14. Feb 2008
by liuk
bude brzy opraveno
Re: skopek
Posted: 14:56 14. Feb 2008
by Rejty
Spanek je vsude stejny. Mozna se casem rozlisi dle kvality...