Page 1 of 2

Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 19:10 05. Feb 2008
by photter
Po restartu prosím počkejte, dokad ping nesleze pod 100, voni vám ty expy a ten loot neuteče, akorát to zbytečně shazujete

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 19:14 05. Feb 2008
by Kiri
photter wrote:Po restartu prosím počkejte, dokad ping nesleze pod 100, voni vám ty expy a ten loot neuteče, akorát to zbytečně shazujete
koukam ze tam poctive cekas frontu a porat nekdo predbiha :D:D:D
*prectavuje si phottra nalepenyho monitoru se slinou u koutku*

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 19:15 05. Feb 2008
by Daanri
Ale ma pravdu, ja uz tiez zaznamenal jak sa tam niektori hned po rese cpu silou mocou.

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 19:18 05. Feb 2008
by Kiri
nerikam ze nema pravdu, jen mi to tak napadlo :)

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 22:11 05. Feb 2008
by OneHeart
nojó, to jsem byl já. Pálili se mi vajíčka, tak sem se tam zmateně připojil :lol:

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 23:56 05. Feb 2008
by photter
byl ping 1280 a už tam strašili dva lidi, pak to hned sllítlo
to to hrajete po prvé ?

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 01:44 06. Feb 2008
by OneHeart
to ty vajíčka :)

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 02:28 06. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:to ty vajíčka :)
ale nekecej ty noobe :evil:

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 10:11 06. Feb 2008
by wekslo
foto spis tobe nekam utikali xpy a loot ze si tak nevrlej kvuli par minutam prodlouzeni ni? btw hodne hracu prichazi z modulu kde se prihlasuje pres klienta a kde se tohle neresi, takze kdyz si tak aktivni zastance spravneho pripojovani, navrhni to vejs at to nekam vyvesej ;] kazdej totiz neni tak bezchybnej jako ty

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 10:42 06. Feb 2008
by Krata
Kdyby si ten dotyčný prostudoval forum a stránky tak by se dočet že server půl hodiny nabíhá, at se tam hráči necpou jinak server zbytečně spadne nebo bude zalagovanej... což je ted pase protože je rychljší server a nabíhá tak za 10-15 minut, spíš než člověk kterej na to nadává mi přpadá nedočkavej ten kdo se tam hrne, asi aby měl dobrej pocit z toho že je první :D

Edit: beru ty vajíčka, to je pádný důvod :lol:

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 10:54 06. Feb 2008
by OneHeart
nojo, sem nůůb

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 11:12 06. Feb 2008
by Teesha
vemte ho po vajcách

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 16:49 06. Feb 2008
by Darien
Tak třeba já to taky jednou udělal, protože jsem hrál rok na Kandošce a tam to nějak kluci technicky vyřešili, že vás to na ten server vůbec nepustí, dokud to není všechno nastartovaný, takže mi to ze zvyku vůbec nedošlo.

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 23:38 11. Feb 2008
by jaara
Ja osobne jsem nikdy nezaznamenal pad serveru v dusledku predcasnyho logu hrace... Je to nejspis fama, nicmene si opravdu nepomuzete, dokud nenabehne, pac vas tam proste nepusti :-)

Re: Kterej blb se cpe na server než naběhne ?

Posted: 00:04 12. Feb 2008
by Sorrow
Nerekl bych ze je to fama a je to videt i na pingu kdyz tam ty skokani skacou :evil: