Page 1 of 1

trh-karatha

Posted: 21:54 05. Feb 2008
by Kiri
na vychodni brane na trzich se neda nic prodat u vetesaka...nevim esli je to fajn..:(

Re: trh-karatha

Posted: 22:03 05. Feb 2008
by Phantorris
Už sem to psal, ale mě se tam zase nepovedlo koupit něco u kováře, protože nějak neni z čeho vybírat.

Re: trh-karatha

Posted: 22:08 05. Feb 2008
by kucik
Phantorris wrote:Už sem to psal, ale mě se tam zase nepovedlo koupit něco u kováře, protože nějak neni z čeho vybírat.
Muzes to trosku rozepsat?
Tobe par slov navic snad neublizi a nam to usetri ctvrthodinu hledani, co tim basnik minil.

Re: trh-karatha

Posted: 22:13 05. Feb 2008
by Phantorris
Jasně, prostě nabízí stejně jako Teogil v Ivory akorát přehozy přes zbroj, což by bylo v pořádku kdyby tam taky někde měl pult kde by nabízel zbroje a zbraně.

Re: trh-karatha

Posted: 22:35 05. Feb 2008
by kucik
Podle me ta truhla neni prazdna a pochybuju, ze by ji nekdo vykoupil celou.

Re: trh-karatha

Posted: 22:50 05. Feb 2008
by Phantorris
Tak možná je to moje blbost, kouknu se až budu mít někdy cestu okolo.

Re: trh-karatha

Posted: 01:29 06. Feb 2008
by Raziel
Mozno logol nejaky zaskodnik ktory vyberie celu truhlu a odlogne len aby tam uz nikto nic nenasiel...

Re: trh-karatha

Posted: 02:22 06. Feb 2008
by jiromir
Raziel wrote:Mozno logol nejaky zaskodnik ktory vyberie celu truhlu a odlogne len aby tam uz nikto nic nenasiel...
to by me ani nenapadlo... To je dobrej fór :-)