Page 1 of 1

Dobová malba zachycující turnaj v Karathě

Posted: 23:36 05. Feb 2008
by igor
Printscreeny od RESe

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Re: Dobová malba zachycující turnaj v Karathě

Posted: 23:46 05. Feb 2008
by human_wreck
Hezký. Hlavně Manny, jak tam pořád řve :lol: btw: RE Si, měl bys do prvního souboje s drowem předělat quick sloty :wink: