Page 1 of 1

System hladu a zizne...

Posted: 15:37 02. May 2007
by Jonny
Zjistil jsem, ze moje postava, Garent Smith nepotrebuje jist ani pit...Bud je teda mrtvej, bezeztratovej a nebo u nej nefunguje system hladu a zizne...Myslim, ze to nefungovalo uz od spusteni tech systemu, ale 100% to rict nemuzu, protoze jsem posledni dobou nehral zas tak casto. Ale nepamatuju, ze by se mi u Garenta kdy objevilo, ze ma hlad nebo zizen.
Takze, shrnuti:
Neobjevuji se typicke hlasky(zacinas mit hlad atd.), ani smrt hladem, zizni nikdy nenastala a ani kdyz neco zkonzumuje, tak se neobjevi nic krome toho, ze predmet byl ztracen(nebo tak podobne...). Ostatni systemy, jako opilost a unava fungujou jak maji...

Posted: 17:04 02. May 2007
by Daanri
Myslim ze sa to upravovalo a posuvalo aby to nebolo take caste. Problem je ze teraz to nie je takmer vobec. Ale skor by mal k tomu povedat melvik.

nevím jak u tebe,

Posted: 18:49 03. May 2007
by monstera
ale Lucka by někdy vypila rybník a hlad dostává v nejméně vhodných chvílích.

Posted: 19:12 03. May 2007
by Michal
Jestli to Garentovi nepíše ani po jídle a pití stav jeho hladu a žízně, tak to bude něčim jinym než posunutím trvání.

Posted: 19:47 03. May 2007
by Jonny
Prave ze nepise...A zjistil sem, ze ani u trpose(Tobura) uz ne...Oba maj odolnost 14, tak nevim, jak dlouho mam cekat na hlasku, pripadne na smrt...(Kdyztak napiste do PM at tady nevyzrazujete nejake tajemstvi serveru... :wink: ) Jestli je to vubec v chodu...No, ted mam vic casu na hrani, tak budu testovat a snad se to nejak vyresi, treba tady plasim zbytecne...Pri nejhorsim budu hlad a zizen jenom hrat jako predtim... :D