System hladu a zizne...
Posted: 15:37 02. May 2007
Zjistil jsem, ze moje postava, Garent Smith nepotrebuje jist ani pit...Bud je teda mrtvej, bezeztratovej a nebo u nej nefunguje system hladu a zizne...Myslim, ze to nefungovalo uz od spusteni tech systemu, ale 100% to rict nemuzu, protoze jsem posledni dobou nehral zas tak casto. Ale nepamatuju, ze by se mi u Garenta kdy objevilo, ze ma hlad nebo zizen.
Takze, shrnuti:
Neobjevuji se typicke hlasky(zacinas mit hlad atd.), ani smrt hladem, zizni nikdy nenastala a ani kdyz neco zkonzumuje, tak se neobjevi nic krome toho, ze predmet byl ztracen(nebo tak podobne...). Ostatni systemy, jako opilost a unava fungujou jak maji...
Takze, shrnuti:
Neobjevuji se typicke hlasky(zacinas mit hlad atd.), ani smrt hladem, zizni nikdy nenastala a ani kdyz neco zkonzumuje, tak se neobjevi nic krome toho, ze predmet byl ztracen(nebo tak podobne...). Ostatni systemy, jako opilost a unava fungujou jak maji...