Page 1 of 1
Stackování ovoce
Posted: 12:25 06. Feb 2008
by Darien
Velká většina ovoce se stále nestackuje přímo, ale tváří se jako "malé drobnosti" a stackuje se jen po kouskách, co zrovna seberete. Příkladem jsou hrušky, třešně, maliny, oříšky a spousta dalších síbracích věcí.
Navíc nevím, jestli je to nová úprava nebo co, ale vylovil jsem včera asi deset ryb a přitom se mi nepřipsalo žádné zlepšení. To zlepšení se už nepíše nebo vůbec není nebo jak?
Re: Stackování ovoce
Posted: 12:31 06. Feb 2008
by Lord_Berserk
jo ovoce se stackuje divne... vecinou po 2 kouskach a manuelne ho muzete dat dohramdy v invu ale to je prece vopruz

...potom co sem natrhal hrusky ktery sem nastackoval dal sem pouzit...no a moje postava je sezrala rovnou 10 misto aby se vodecetla jedna

Re: Stackování ovoce
Posted: 16:03 06. Feb 2008
by human_wreck
Lord_Berserk wrote:jo ovoce se stackuje divne... vecinou po 2 kouskach a manuelne ho muzete dat dohramdy v invu ale to je prece vopruz

...potom co sem natrhal hrusky ktery sem nastackoval dal sem pouzit...no a moje postava je sezrala rovnou 10 misto aby se vodecetla jedna

Však když jde člověk pro borůvky, tak je prostě hltá po desítkách.

Nehledě na to, že ten tvůj hormotluk ma ruce jak lopaty a jednu by ani vzít nedokazal

Re: Stackování ovoce
Posted: 15:27 08. Feb 2008
by Darien
Ještě včera to stackování stále nefachčí..
Re: Stackování ovoce
Posted: 15:30 08. Feb 2008
by Rejty
Nemusite tu neustale upozornovat na nejaky problem, staci to jednou. Az to bude opravene, dozvite se to...