Page 1 of 1

Stackování ovoce

Posted: 12:25 06. Feb 2008
by Darien
Velká většina ovoce se stále nestackuje přímo, ale tváří se jako "malé drobnosti" a stackuje se jen po kouskách, co zrovna seberete. Příkladem jsou hrušky, třešně, maliny, oříšky a spousta dalších síbracích věcí.

Navíc nevím, jestli je to nová úprava nebo co, ale vylovil jsem včera asi deset ryb a přitom se mi nepřipsalo žádné zlepšení. To zlepšení se už nepíše nebo vůbec není nebo jak?

Re: Stackování ovoce

Posted: 12:31 06. Feb 2008
by Lord_Berserk
jo ovoce se stackuje divne... vecinou po 2 kouskach a manuelne ho muzete dat dohramdy v invu ale to je prece vopruz :D ...potom co sem natrhal hrusky ktery sem nastackoval dal sem pouzit...no a moje postava je sezrala rovnou 10 misto aby se vodecetla jedna :D

Re: Stackování ovoce

Posted: 16:03 06. Feb 2008
by human_wreck
Lord_Berserk wrote:jo ovoce se stackuje divne... vecinou po 2 kouskach a manuelne ho muzete dat dohramdy v invu ale to je prece vopruz :D ...potom co sem natrhal hrusky ktery sem nastackoval dal sem pouzit...no a moje postava je sezrala rovnou 10 misto aby se vodecetla jedna :D
Však když jde člověk pro borůvky, tak je prostě hltá po desítkách. :lol: Nehledě na to, že ten tvůj hormotluk ma ruce jak lopaty a jednu by ani vzít nedokazal :lol:

Re: Stackování ovoce

Posted: 15:27 08. Feb 2008
by Darien
Ještě včera to stackování stále nefachčí..

Re: Stackování ovoce

Posted: 15:30 08. Feb 2008
by Rejty
Nemusite tu neustale upozornovat na nejaky problem, staci to jednou. Az to bude opravene, dozvite se to...