Page 1 of 1

Zlodeji, zastavarna, lichvar

Posted: 14:15 06. Feb 2008
by Sveneld
mam dva napady na oziveni "podsveti"

1)zlodeji mohou okradat - kdyz se kradez zdari bud dostanou malou sumu penez ci nejaky predmet, ovsem ten nejde prodat u obchodniku pac se znaci jako kradeny, takze co kdyby nejaky zlodejsky ucitel ci nejaka podobna postava treba v nejake zastavarne tyto predmeny - byt za zlomkovou cenu vykupovala

2)co treba lichvar - postavy by si u nej vypujcovali penize na kratky cas na 60ti a vice procentni urok, pak je zde rp moznost vynahani jez by mohli dostat jako q treba ti prihlouply orkove

tot me napady, ted je davam v plen a jsem pripraven na prival kritiky :) ....

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Posted: 14:21 06. Feb 2008
by Kiri
pokud hledas lichvare,. tak Denis ti :D ale urok bude dobrej :)

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Posted: 15:18 06. Feb 2008
by Lorelei
Ono to jde prodávat a kupovat kradené věci i docela za dobrou cenu, ale jen znát to místo, kde takovej obchod je, ale přece takovej lapka jako ty, co brouzdá po ulicích a okrádá děti a není nikde organizován, nemůže to místo znát, až budeš zloděj na úrovni co si zaslouží takové místo znát budeš se usmívat. :P

----------
má to cenu kráct těch pár zlatejch

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Posted: 16:03 06. Feb 2008
by Sveneld
ma to cenu:)!

na obirani deti a kradeni jejich lizatek ziskam patricnou uroven bych se mohl stat plnohodnotnym clenem cechu :)

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Posted: 12:55 07. Feb 2008
by wekslo
myslim ze lichvare (jestli sem to dobre pochopil, mel si na mysli NPC lichvare) si s radosti nekdo (ja a kiri ;] ) zahraje takze neni treba ho implementovat jako NPC - tot muj nazor :]

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Posted: 12:57 07. Feb 2008
by Theogil I
wekslo wrote:myslim ze lichvare (jestli sem to dobre pochopil, mel si na mysli NPC lichvare) si s radosti nekdo (ja a kiri ;] ) zahraje takze neni treba ho implementovat jako NPC - tot muj nazor :]
Už zase i ty brute ... jo jinak ahoj.