Page 1 of 1

Šmelička

Posted: 15:48 06. Feb 2008
by jiromir
Šmelička a kořenářka maj zase přes den zavřeno!

Re: Šmelička

Posted: 15:57 06. Feb 2008
by jiromir
tak uz to zase jde, tak já nevim...asi neumim brát za kliku :)

Re: Šmelička

Posted: 16:02 06. Feb 2008
by photter
kliku mačkat dolu a lehce zatlačit do dveří :mrgreen:

Re: Šmelička

Posted: 16:21 06. Feb 2008
by Sorrow
Je tam nakej casovej problem nebo co.Oni otviraj ale maj to nejak posunuty.Myslim ze bejvavalo otevrino od 7,00 do 18,00.Tam to takhle neni.A jeste, me to tam vyhazovalo hlasku o chybe nakeho scriptu od Kucika.

Re: Šmelička

Posted: 16:22 06. Feb 2008
by kucik
V tomhle jsem nevinne. Ja tam zadny scripty nemam.

Re: Šmelička

Posted: 16:25 06. Feb 2008
by Sorrow
to nerikam ale zacatek oznaceni scriptu KU_... mas prece ty ne?

Re: Šmelička

Posted: 16:30 06. Feb 2008
by kucik
Sakra. Tak jsi me asi prokouknul. Jak se ten script jmenuje celej?

Re: Šmelička

Posted: 16:43 06. Feb 2008
by Sorrow
kucik wrote:Sakra. Tak jsi me asi prokouknul. Jak se ten script jmenuje celej?
Sry ale uz si to presne nepamatuju, ja si to nezapsal a jak jsem vyskocil ze hry, tak jsem ho zapomel ale vim ze tam bylo to KU_ apodle dalsich slov jsem si tak nak usodil ze to ma neco ze s otevirackou ale presne fakt nevim :(

Re: Šmelička

Posted: 16:53 06. Feb 2008
by Darien
V Ivory to prostě řeším tím, že ty dveře odemknu. Kořenářka i Vetešník maj pořád zamčíno, takže unlock. Nevím co s tím je, kovář je pro změnu venku pořád.

Re: Šmelička

Posted: 16:57 06. Feb 2008
by Theogil I
Darien wrote:V Ivory to prostě řeším tím, že ty dveře odemknu. Kořenářka i Vetešník maj pořád zamčíno, takže unlock. Nevím co s tím je, kovář je pro změnu venku pořád.
No aby nebyl dyť je kus chlapa a ten spat nikdy moc nemusel. :D