Page 1 of 1

Spaní u ohně

Posted: 15:50 06. Feb 2008
by jiromir
Nemohlo by jít spát u ohně stejně jako v posteli?? Nechůpu ten rozdíl. Samozřejmě že nějaká princezna se u ohně tak dobře nevyspí, na druhou stranu nějakej bezdomovec, nebo lovec nebo neco takovyho se nevyspi tak dobre v posteli, jako u ohne.

Re: Spaní u ohně

Posted: 19:42 06. Feb 2008
by Daanri
Pokud vim tak hraniciari maju bonus v spanku v prirode.

Re: Spaní u ohně

Posted: 20:25 06. Feb 2008
by jiromir
Daanri wrote:Pokud vim tak hraniciari maju bonus v spanku v prirode.
A jakej? Nejak jsem na zadnej zatim nenarazil...

Re: Spaní u ohně

Posted: 15:25 09. Feb 2008
by Darien
A co druidi? Jaký bonus? Nemohu spát u ohně, dokud nemám 40 procent..