Page 1 of 2

Dynamický zbraně

Posted: 15:59 06. Feb 2008
by jiromir
Má někdo problém s tim, že po použití předmětu se mu zbraně zobrazí do břicha místo na záda??
Nevim jak to řešit... Když smažu override tak to (zdá se neblbne), ale cokoliv něm mám (teď tam mam jen český fonty a ty věci, který se tam nahrajou s instalací čestiny) tak už to zase blbne. Nevíte někdo jak to řešit???

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:02 06. Feb 2008
by photter
pohnul ses potom ?

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:02 06. Feb 2008
by igor
zkus ten weaponfix z downloadu, ale nevim jestli to pomůže, třeba jo

Re: Dynamický zbraně

Posted: 20:28 06. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:pohnul ses potom ?
mam za to ze jo

Re: Dynamický zbraně

Posted: 20:49 06. Feb 2008
by photter
tak to este zkus, obvykle staci udělat krok a spraví se to
pokud ne, stáhni si můj override a zkus to s nim

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 506#p11506

Re: Dynamický zbraně

Posted: 22:49 06. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:tak to este zkus, obvykle staci udělat krok a spraví se to
pokud ne, stáhni si můj override a zkus to s nim

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 506#p11506
ok, zkusim...ale teda nevim jestli to musi bejt nutne overridem. Kdyz hral kucik jeste nahore, tak me videl taky s lukem v brise, zatimco on mel vsechno na zadech. Takze problem mozna bude v necem jinym :-(

Re: Dynamický zbraně

Posted: 23:17 06. Feb 2008
by jiromir
Tak to nepomohlo... Odstranil jsem svuj ovverride, nahradil ho tvym a stejne nic.. Chvilku zbrane byly na zadech, pak jsem ale kopnul Šmeličkovi do dveří a už byly zase zpatky.
(krom toho mi kratkej mec zustal v brise i po vypnuti efektu dynamickejch zbrani, ale to uz budu smerovat na kucika)

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:42 07. Feb 2008
by jiromir
Hola, fakt nekdo netusite cim by to mohlo bejt, kdyz ne overridem??

Re: Dynamický zbraně

Posted: 16:51 07. Feb 2008
by kucik
Mno, me se zbrane zobrazovaly dobre. Pak jsem override z nejakyho duvodu prepsal tim photterovim (proc jsem to vlastne delal?) a ted je casto na jinejch (myslim ze pouze muzskejch) postavach vidim spatne.

Re: Dynamický zbraně

Posted: 18:05 07. Feb 2008
by Sorrow
Mozna to byl od Phottera zamer :twisted:

Re: Dynamický zbraně

Posted: 18:21 07. Feb 2008
by photter
ja nevim, ja hraju furt ženský, tak sem to neměl jak otestovat ale:
soudim, že když to videj blbě všichni (což je tendle případ), nebude to problém overridu ale haku
kdyby to videli ty co maj jinej override dobře tak kušuju ale v tomdle případě bych lovil brouka jinde

Re: Dynamický zbraně

Posted: 19:06 07. Feb 2008
by kucik
Sak rikam, ze jsem to predtim videl dobre.

Re: Dynamický zbraně

Posted: 19:13 07. Feb 2008
by photter
tak to zkus zase přehodit zpátky a uvidíme, možná je tam kolize s těma pinďourama :)

Re: Dynamický zbraně

Posted: 19:18 07. Feb 2008
by kucik
To je prave ten problem... Jsem se s tim nechtel s**t a narval jsem to tam cely. Tak az bude chvilka, tak to promaznu a poreferuju.

Re: Dynamický zbraně

Posted: 10:54 15. Feb 2008
by Teesha
co se týče dynamických zbraní...nešla by udělat dynamit/ská loutna? třeba na záda? :)