Page 1 of 1
Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 02:49 07. Feb 2008
by Darien
Ptal jsem se ostatních hráčů a jelikož jim to funguje, tak bude nějaká chyba u mne?
Poslední cca tři dny se mi při rybaření prostě nepřipisuje žádné zlepšení. Rybu chytím tak jednou za deset minut (nebo raka) a nic se mi nezlepšuje. Dříve to fungovalo normálně.
Díky.
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 12:11 07. Feb 2008
by Sorrow
To je jako u zberu.Proste holt nemas stesti, ja taky ted uz nepripisuju % nahoru, to uz mysi bejt.
A jinak, bud rada ze muzes aspon drzet ten klacek v ruce.To ja za gnoma nemuzu

Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 12:38 07. Feb 2008
by Darien
Hele to se mi nezdá... fungovalo to správně.... ale od nějaký chvíle do teď jsem ulovila dejme tomu asi dvacet ryb a raků a nepřipsalo se mi NIC. Přitom frekvence ulovení je jedna ryba za deset minut v průměru. To není normální.
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 13:47 07. Feb 2008
by Awadar
Mě to teda funguje, ale asi divně, měl jsem asi 5,3% a za hodinu chytaní to bylo 5,5%.
Když to tu čtu tak jsem měl asi štěstí chytl jsem asi 12 ryb(krabů).
To divně spatřuji jen v tom, že na tak malých procentech jsem normálně dostával co 2-3 ryby 0,1% a teď to bylo 0,1% = 6 ryb.
Jinak se sběrem bych to nesrovnával, protože po tomto úlovku % jsem se na to vykašlal a šel sbírat.
Cca 1 hodina hry = kolem 20%(aspoň na začátku), to i stahování je rychlejší než rybařina teď.
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:01 07. Feb 2008
by Darien
Rybařina je vážně nějak nevhodně přenastavená. Chápu, že DM vypnuli to samočinné opakování, ale ted je rybaření jen pro úchylné milovníky rybaření.
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:07 07. Feb 2008
by Lord_Berserk
Darien wrote:Rybařina je vážně nějak nevhodně přenastavená. Chápu, že DM vypnuli to samočinné opakování, ale ted je rybaření jen pro úchylné milovníky rybaření.
Souhlasim.... 0.1 procenta tak za 5min

...a este muzes vytahnout pavouka - to raci pudu na velbloudi mliko
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:09 07. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:Rybařina je vážně nějak nevhodně přenastavená. Chápu, že DM vypnuli to samočinné opakování, ale ted je rybaření jen pro úchylné milovníky rybaření.
Krome omezeni samocinnneho opakovani se s tim nehybalo.
Vinit muzete nanejvys bioware kosktu.
Nevyhodne se to mohlo stat leda tim, ze musite byt u pocitace.

Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:23 07. Feb 2008
by Darien
Kucíku, tak potom opravdu prosím o nějakou kontrolu mé postavy, jestli se dá podívat do logu - protože mé postavě to opravdu přestalo naskakovat. Zkoušeno několikrát, nepřibylo to ani o bodík při cca počítám tak 15 - 20 rybách.
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:24 07. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:Kucíku, tak potom opravdu prosím o nějakou kontrolu mé postavy, jestli se dá podívat do logu - protože mé postavě to opravdu přestalo naskakovat. Zkoušeno několikrát, nepřibylo to ani o bodík při cca počítám tak 15 - 20 rybách.
Jo jo. Uz byly hlaseny i mnohem vetsi cisla.
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:41 07. Feb 2008
by Jachym
Ano rybařina se asi změnila a bohužel teď teda blbne fest, stojím na břehu s jinou postavou na 2 lvlu a já na 6 a rybaření na nějakých už % nic nechytím a on kolega na 2 lvlu rybarení nic moc tahá jednu rybu za druhou . Tak jdu lovit a za hodinu jdeme zase k vodě a zase to samé , no prostě nic se neděje asi to blbne a věřím že to jistě někdo brzo opraví.
Děkuji
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:43 07. Feb 2008
by photter
prostě někdy neberou, co je na tom divnýho ?
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 14:46 07. Feb 2008
by kucik
To je prece jasny. Tys nikdy nebyl na rybach? Si musite stoupnout dal od sebe. Ten druhej ma asi lepsi navnadu a proto o tu tvoji udici zadna ryba nezavadi.
Rybareni se opravdu, ale opravdu nemenilo. Neni co opravovat.
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 02:02 08. Feb 2008
by Darien
To je vážně záhada, že od dnešního večera to začalo fungovat....
Re: Zaražené rybaření - Kariena
Posted: 08:30 08. Feb 2008
by Lord_Berserk
Darien wrote:To je vážně záhada, že od dnešního večera to začalo fungovat....
Ses na Thalii tady tech zahad je

...neni duvod zkoumat proc paac to stejnak nezjistis...me treba se nedavno zas samovolne opravily expy z boje
