Page 1 of 1

Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 02:49 07. Feb 2008
by Darien
Ptal jsem se ostatních hráčů a jelikož jim to funguje, tak bude nějaká chyba u mne?

Poslední cca tři dny se mi při rybaření prostě nepřipisuje žádné zlepšení. Rybu chytím tak jednou za deset minut (nebo raka) a nic se mi nezlepšuje. Dříve to fungovalo normálně.

Díky.

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 12:11 07. Feb 2008
by Sorrow
To je jako u zberu.Proste holt nemas stesti, ja taky ted uz nepripisuju % nahoru, to uz mysi bejt.
A jinak, bud rada ze muzes aspon drzet ten klacek v ruce.To ja za gnoma nemuzu :( :cry:

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 12:38 07. Feb 2008
by Darien
Hele to se mi nezdá... fungovalo to správně.... ale od nějaký chvíle do teď jsem ulovila dejme tomu asi dvacet ryb a raků a nepřipsalo se mi NIC. Přitom frekvence ulovení je jedna ryba za deset minut v průměru. To není normální.

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 13:47 07. Feb 2008
by Awadar
Mě to teda funguje, ale asi divně, měl jsem asi 5,3% a za hodinu chytaní to bylo 5,5%.
Když to tu čtu tak jsem měl asi štěstí chytl jsem asi 12 ryb(krabů).

To divně spatřuji jen v tom, že na tak malých procentech jsem normálně dostával co 2-3 ryby 0,1% a teď to bylo 0,1% = 6 ryb.

Jinak se sběrem bych to nesrovnával, protože po tomto úlovku % jsem se na to vykašlal a šel sbírat.
Cca 1 hodina hry = kolem 20%(aspoň na začátku), to i stahování je rychlejší než rybařina teď.

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:01 07. Feb 2008
by Darien
Rybařina je vážně nějak nevhodně přenastavená. Chápu, že DM vypnuli to samočinné opakování, ale ted je rybaření jen pro úchylné milovníky rybaření.

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:07 07. Feb 2008
by Lord_Berserk
Darien wrote:Rybařina je vážně nějak nevhodně přenastavená. Chápu, že DM vypnuli to samočinné opakování, ale ted je rybaření jen pro úchylné milovníky rybaření.
Souhlasim.... 0.1 procenta tak za 5min :D ...a este muzes vytahnout pavouka - to raci pudu na velbloudi mliko

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:09 07. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:Rybařina je vážně nějak nevhodně přenastavená. Chápu, že DM vypnuli to samočinné opakování, ale ted je rybaření jen pro úchylné milovníky rybaření.
Krome omezeni samocinnneho opakovani se s tim nehybalo.
Vinit muzete nanejvys bioware kosktu.
Nevyhodne se to mohlo stat leda tim, ze musite byt u pocitace. :P

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:23 07. Feb 2008
by Darien
Kucíku, tak potom opravdu prosím o nějakou kontrolu mé postavy, jestli se dá podívat do logu - protože mé postavě to opravdu přestalo naskakovat. Zkoušeno několikrát, nepřibylo to ani o bodík při cca počítám tak 15 - 20 rybách.

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:24 07. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:Kucíku, tak potom opravdu prosím o nějakou kontrolu mé postavy, jestli se dá podívat do logu - protože mé postavě to opravdu přestalo naskakovat. Zkoušeno několikrát, nepřibylo to ani o bodík při cca počítám tak 15 - 20 rybách.
Jo jo. Uz byly hlaseny i mnohem vetsi cisla.

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:41 07. Feb 2008
by Jachym
Ano rybařina se asi změnila a bohužel teď teda blbne fest, stojím na břehu s jinou postavou na 2 lvlu a já na 6 a rybaření na nějakých už % nic nechytím a on kolega na 2 lvlu rybarení nic moc tahá jednu rybu za druhou . Tak jdu lovit a za hodinu jdeme zase k vodě a zase to samé , no prostě nic se neděje asi to blbne a věřím že to jistě někdo brzo opraví.
Děkuji

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:43 07. Feb 2008
by photter
prostě někdy neberou, co je na tom divnýho ?

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 14:46 07. Feb 2008
by kucik
To je prece jasny. Tys nikdy nebyl na rybach? Si musite stoupnout dal od sebe. Ten druhej ma asi lepsi navnadu a proto o tu tvoji udici zadna ryba nezavadi.

Rybareni se opravdu, ale opravdu nemenilo. Neni co opravovat.

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 02:02 08. Feb 2008
by Darien
To je vážně záhada, že od dnešního večera to začalo fungovat....

Re: Zaražené rybaření - Kariena

Posted: 08:30 08. Feb 2008
by Lord_Berserk
Darien wrote:To je vážně záhada, že od dnešního večera to začalo fungovat....
Ses na Thalii tady tech zahad je :) ...neni duvod zkoumat proc paac to stejnak nezjistis...me treba se nedavno zas samovolne opravily expy z boje :D