Peníze
Posted: 10:32 07. Feb 2008
Pojďme flamovat
. A téma pro dnešní den je: Tramtadadá- Ekonomika.
Kdysi jsme to už řešili před wipem. Hlavně Damian se ptal, jestli se dá na Thalii vydělat i bez craftu. A shodli jsme se, dalo a bezproblémů.
A teď se ptám já, dá se po wipu něco vydělat? Pro mě je to nepřestavitelném problém. Jediný způsob výdělku jsem našel v drbávání všeho možného. A koukám, že to dělá většina lidí. Takže jak je někde volný keřík, tak je odrbanej. Možná je to tím, že zatím není draft, ale stejně je to dost nevyvážené.
Doslova jsem se zhrozil veškerých cen u obchodníků. Pro mlátící postavu je docela dobré brnění naprostý základ. Ovšem při mých současných schopnostech budu shánět třicet tisíc asi tak měsíc. Jestli vůbec. Přijde mi to trošku nemotivující, že si prostě nemohu dovolit vůbec nic koupit.
Tak mi zajímá, jak to pociťují ostatní hráči. Nebo mám problém s penězi jenom já?
Kdysi jsme to už řešili před wipem. Hlavně Damian se ptal, jestli se dá na Thalii vydělat i bez craftu. A shodli jsme se, dalo a bezproblémů.
A teď se ptám já, dá se po wipu něco vydělat? Pro mě je to nepřestavitelném problém. Jediný způsob výdělku jsem našel v drbávání všeho možného. A koukám, že to dělá většina lidí. Takže jak je někde volný keřík, tak je odrbanej. Možná je to tím, že zatím není draft, ale stejně je to dost nevyvážené.
Doslova jsem se zhrozil veškerých cen u obchodníků. Pro mlátící postavu je docela dobré brnění naprostý základ. Ovšem při mých současných schopnostech budu shánět třicet tisíc asi tak měsíc. Jestli vůbec. Přijde mi to trošku nemotivující, že si prostě nemohu dovolit vůbec nic koupit.
Tak mi zajímá, jak to pociťují ostatní hráči. Nebo mám problém s penězi jenom já?