Pár otázek - odpovědi jsem nikde nenašel.
Posted: 16:04 07. Feb 2008
Takže problém asi více postav - např- koupil jsem si deku která váží 5,5 (asi liber)
a sekeru na dřevo atd prostě věci aby hraní bylo příjemnější opravdovější a
už toho moc neunesu hmm , ale našel jsem v obchodě vaky a je na nich napsáno jenom -20% váhy nebo -40% váhy. tak se ptám ( protože jsou právě hodně drahé) je myšleno - 20% vloženeho obsahu??
protože je to drahé nesmím se spléct tak se ptám.
Děkuji za radu.
Další věc - protože možná budou jednou běhat po Thálii lapkové a bandyti a bůhví co
a budou mít problém třeba dostat se do měst, mohli by začít využívat různých hraničářských osad a druidských hájků , mám ale pocit že by to bylo k velké nelibosti právě druidů a hraničářů, neměl by být problém dát NPC strážím popis-pokyn osoby se špatným přesvěsčením nepouštěli dovnitř.
a sekeru na dřevo atd prostě věci aby hraní bylo příjemnější opravdovější a
už toho moc neunesu hmm , ale našel jsem v obchodě vaky a je na nich napsáno jenom -20% váhy nebo -40% váhy. tak se ptám ( protože jsou právě hodně drahé) je myšleno - 20% vloženeho obsahu??
protože je to drahé nesmím se spléct tak se ptám.
Děkuji za radu.
Další věc - protože možná budou jednou běhat po Thálii lapkové a bandyti a bůhví co
a budou mít problém třeba dostat se do měst, mohli by začít využívat různých hraničářských osad a druidských hájků , mám ale pocit že by to bylo k velké nelibosti právě druidů a hraničářů, neměl by být problém dát NPC strážím popis-pokyn osoby se špatným přesvěsčením nepouštěli dovnitř.