Page 1 of 1
Osel
Posted: 00:52 08. Feb 2008
by RES
Tak si rikam ze ten osel co je na farmach pred Karatou je docela peknej a zda nejde udelat jako dopravni zvire jako je kun ci ponik?Asi za osla nikdo nebude chtit platit 80K jako za kone nebo 50K jako za ponika ale takovejch 20-30K si myslim je rozumne zda je to mozne udelat i osla jako dopravni prostredek.Preci jenom ten dedek neni nejmlaci a zacinaji mu blbnout kolena a tak uvazuje na stari ze si poridi usaka na cestu krajem

Re: Osel
Posted: 01:11 08. Feb 2008
by jitka
JOOOOO ten oslik je proste uzasnej

primlouvam se aby se i oslik dal koupit

Re: Osel
Posted: 01:13 08. Feb 2008
by Rejty
NELZE.
Re: Osel
Posted: 01:16 08. Feb 2008
by jitka
BUUUUUUUUUUU
skoda ale je krasnej

Re: Osel
Posted: 01:19 08. Feb 2008
by igor
jitka wrote:JOOOOO ten oslik je proste uzasnej

primlouvam se aby se i oslik dal koupit

sem hned věděl že se toho chytíš

kradeš ovoce a ještě bys chtěla oslíka

Re: Osel
Posted: 01:21 08. Feb 2008
by Sorrow
jitka wrote:BUUUUUUUUUUU
skoda ale je krasnej

Te kdyz tak muze Res vozit na zadech misto toho osla(sakra co to melu)

Re: Osel
Posted: 01:27 08. Feb 2008
by jitka
Re: Osel
Posted: 01:30 08. Feb 2008
by Morn
Co já vím tak Res je už veterán ne *kouká mu do papírů*

Re: Osel
Posted: 01:35 08. Feb 2008
by Sorrow
No nemuselo a pockej az budu mit ten nudapack, tak to budu jeste vic zadanej

Re: Osel
Posted: 01:43 08. Feb 2008
by jitka
Re: Osel
Posted: 01:45 08. Feb 2008
by Sorrow
Sakra, jeste ze jsem zasobenej tema boostovacima kouzlama abych nezklamal

A z rychlosti budu jako black&decker
Re: Osel
Posted: 12:48 08. Feb 2008
by RES