Page 1 of 1

Osel

Posted: 00:52 08. Feb 2008
by RES
Tak si rikam ze ten osel co je na farmach pred Karatou je docela peknej a zda nejde udelat jako dopravni zvire jako je kun ci ponik?Asi za osla nikdo nebude chtit platit 80K jako za kone nebo 50K jako za ponika ale takovejch 20-30K si myslim je rozumne zda je to mozne udelat i osla jako dopravni prostredek.Preci jenom ten dedek neni nejmlaci a zacinaji mu blbnout kolena a tak uvazuje na stari ze si poridi usaka na cestu krajem :lol:

Re: Osel

Posted: 01:11 08. Feb 2008
by jitka
JOOOOO ten oslik je proste uzasnej :lol: primlouvam se aby se i oslik dal koupit :wink:

Re: Osel

Posted: 01:13 08. Feb 2008
by Rejty
NELZE.

Re: Osel

Posted: 01:16 08. Feb 2008
by jitka
BUUUUUUUUUUU :cry:
skoda ale je krasnej :)

Re: Osel

Posted: 01:19 08. Feb 2008
by igor
jitka wrote:JOOOOO ten oslik je proste uzasnej :lol: primlouvam se aby se i oslik dal koupit :wink:
sem hned věděl že se toho chytíš :D kradeš ovoce a ještě bys chtěla oslíka :D

Re: Osel

Posted: 01:21 08. Feb 2008
by Sorrow
jitka wrote:BUUUUUUUUUUU :cry:
skoda ale je krasnej :)
Te kdyz tak muze Res vozit na zadech misto toho osla(sakra co to melu) :D

Re: Osel

Posted: 01:27 08. Feb 2008
by jitka
no RES je moc nepohodlnej a preci jen uz starsi model ale takovej gnom v tahu :wink: to by nemuselo byt spatny svezeni :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Osel

Posted: 01:30 08. Feb 2008
by Morn
Co já vím tak Res je už veterán ne *kouká mu do papírů* :twisted:

Re: Osel

Posted: 01:35 08. Feb 2008
by Sorrow
jitka wrote:no RES je moc nepohodlnej a preci jen uz starsi model ale takovej gnom v tahu :wink: to by nemuselo byt spatny svezeni :twisted: :twisted: :twisted:
No nemuselo a pockej az budu mit ten nudapack, tak to budu jeste vic zadanej :wink:

Re: Osel

Posted: 01:43 08. Feb 2008
by jitka
vis kde me hledat kdyz projdes vyberovim rizenim mozna se uvolim na tebe kouknout :twisted: ty gnomska trojnozko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Osel

Posted: 01:45 08. Feb 2008
by Sorrow
jitka wrote:vis kde me hledat kdyz projdes vyberovim rizenim mozna se uvolim na tebe kouknout :twisted: ty gnomska trojnozko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sakra, jeste ze jsem zasobenej tema boostovacima kouzlama abych nezklamal :D
A z rychlosti budu jako black&decker

Re: Osel

Posted: 12:48 08. Feb 2008
by RES
:lol: :lol: :lol: