Page 1 of 1
Noví přítelíčci
Posted: 16:16 08. Feb 2008
by Darien
Pokud to bude možné, bylo byl skvělé u všech nových NPC přítelíčků, které si mohou postavy přidat, dodělat popisy schopností a statů pro výběr, a pak to rozhraní komunikace s přítelíčkem, kdy ho můžete nechat blíž nebo dál, nechat ho zmizet a tak.
Re: Noví přítelíčci
Posted: 16:21 08. Feb 2008
by Daanri
Re: Noví přítelíčci
Posted: 16:37 08. Feb 2008
by Sorrow
On nejspis mysli pritecky.U maga ty nove taky nemaj udelanou tu tabulku pri vybirani noveho(myslim z tech pridanych).
Re: Noví přítelíčci
Posted: 17:16 08. Feb 2008
by Darien
Mám na mysli to, co si jako druid můžu vyvolat a co si můžu změnit při každé změně levelu. Teď je tam obrovskej výběr, ale ty NPC pro mne při výběru nemají žádné popisky ani statů, featů, schopností. Mají to jen ty defaultní (jezevec, vlk, lítý vlk, panter, hnědý mědvěd).
A při pokliku na ty původní se otevře dialogové okno s nefunkčním krmením a mimo jiné i s odvoláním (ale ne tím odvoláním přes pentagram). No a ti noví nemají ani popisek, ani dialog.
Re: Noví přítelíčci
Posted: 08:59 09. Feb 2008
by Krata
Krmení nefunguje schhválně.. příteliček se tak léčil tak se to zrušilo
Re: Noví přítelíčci
Posted: 12:38 09. Feb 2008
by Darien
To já vím, já jen popisuju ten panel, co teď chybí asi u osmi nebo kolika přítelíčků.