Page 1 of 1

Nahaci

Posted: 19:00 03. May 2007
by Sylmael
Kto chce aby v hre boli jeho postavy uplne nahe po zobleceni, tak nech si stiahne upgrade stareho thalie-config3 haku.
odkaz tu : http://www.sylmael.wz.cz/files/thalie-config3.zip

Nieje to povinne. Kto neupgraduje bude vidiet svoju postavu zahalenu v kozenych gatiach(muzi) alebo kozenych plavkach(zeny). ;) Ale iny vas uvidia nahych hehe...

Ma k tomu niekto co povedat?

Re: Nahaci

Posted: 19:19 03. May 2007
by Rejty
Tak to si muzete alespon delat v klidu vase prasarnicky :lol: :lol: :lol:

Re: Nahaci

Posted: 19:26 03. May 2007
by Sylmael
Rejty wrote:Tak to si muzete alespon delat v klidu vase prasarnicky :lol: :lol: :lol:
Ten prvy co to bezal hned odskusat sa ozval. *vala sa po zemi od smiechu*

Posted: 19:28 03. May 2007
by Daanri
Rejty musi odskusat vsetko ako prvy aby vychytal pripadne chyby :lol: :lol: :lol:

Posted: 19:37 03. May 2007
by Rejty
Presne :wink: Aby to fungovalo jak ma...

Posted: 19:38 03. May 2007
by igor
Tovíš, teď budou DM pořád ve hře a šmírovat hráče :lol:
*je ti hrozné horko, máš chuť se svléci. Hoď si na vůli*

Posted: 20:09 03. May 2007
by jaara
rofl, uz vim, kdo bude prvni nahodne vylosovan :lol:

Posted: 20:20 03. May 2007
by Sylmael
igor wrote:Tovíš, teď budou DM pořád ve hře a šmírovat hráče :lol:
*je ti hrozné horko, máš chuť se svléci. Hoď si na vůli*
Ale najprv by si mal hadzat predsa na odolnost nie? :D
(odolnost voci DM)

Teda, já mám kozy

Posted: 21:12 04. May 2007
by monstera
až jsem se lekla . Lucie :D

Re: Teda, já mám kozy

Posted: 21:34 04. May 2007
by Sylmael
monstera wrote:až jsem se lekla . Lucie :D
Image