Page 1 of 1
Hlavní kněžka Xi´An
Posted: 00:20 09. Feb 2008
by photter
po oživení mrtvolky řekne: "Zdá se, že se podařilo *usměje se*"
to je nechutný
Re: Hlavní kněžka Xi´An
Posted: 02:58 09. Feb 2008
by kucik
Hmm standartni hlaska vsech knezi.
S tim neco musim udelat.
Re: Hlavní kněžka Xi´An
Posted: 03:02 09. Feb 2008
by Arto
No Já třeba zažil to že nic neřekla, vobrala mě vo prachy a tělo zůstalo ležet aniž by se něco stalo...

Re: Hlavní kněžka Xi´An
Posted: 03:03 09. Feb 2008
by photter
Arto wrote:No Já třeba zažil to že nic neřekla, vobrala mě vo prachy a tělo zůstalo ležet aniž by se něco stalo...

no...to už mi k ní sedí líp než ten *úsměv*

Re: Hlavní kněžka Xi´An
Posted: 09:15 09. Feb 2008
by Krata
A když už budete u toho, at stráže v chrámu nemluvěj o Xi'An jako o Walgadur

.. a v hospodě je vypravěc kterej taky mluví a walgadur, mno a vůbec by to chtělo zkontrolovat protože ani rody nějak neseděj

- myslim u toho vypravěče
Re: Hlavní kněžka Xi´An
Posted: 17:39 11. Feb 2008
by photter
tak mě napadá...sluší se vůbec aby nejvyšší kněžka kšeftovala s lektvarama a vobvazama ?
bych jí někam schoval jako DM postavu a do chrámu postavil nějakou vobyčejnou
Re: Hlavní kněžka Xi´An
Posted: 17:40 14. Feb 2008
by liuk
Texty brzo budou v modulu správně