Page 1 of 1

casovy xp

Posted: 00:46 09. Feb 2008
by Zyga
Dneska mi v jednu chvili sli xp po 4 solo a 5 ve skupine (vo 1 vic nez je normal) pri preruseni prisunu bojem tenhle stav zustal, kdyz sem se odpojil a pak se znova logl (mozna byl mezi tim i restart) tak se to zase srovnalo do normalu. Rasa byla ale rozpoznana dobre protoze sem mel vsecky bonusy.

Re: casovy xp

Posted: 00:50 09. Feb 2008
by Anurin
Zyga wrote:Dneska mi v jednu chvili sli xp po 4 solo a 5 ve skupine (vo 1 vic nez je normal) pri preruseni prisunu bojem tenhle stav zustal, kdyz sem se odpojil a pak se znova logl (mozna byl mezi tim i restart) tak se to zase srovnalo do normalu. Rasa byla ale rozpoznana dobre protoze sem mel vsecky bonusy.

Přesně tak, po restartu se to srovnalo. Rejty toho měl prý plnou hlavu. 8)

Re: casovy xp

Posted: 02:31 09. Feb 2008
by kucik
A ja taky.
To byla moje chyba. Osetroval jsem Multiclassy a prepsal jsem se.
A oprava se nejak zahadne zpozdila.

Vyreseno -> zamykam.