Page 1 of 1

Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 03:56 09. Feb 2008
by igor
No, kámoška je líná a do hospody nechtěla, Pepovi někdo nesehnal lístek na maturák, tak jsme se vydali za Kirim a Berserkem do jedné hospody, kecáme, pijeme... no najednou přijdou další lidi.. koukam, ten jeden je mi povědomej. Pája (Brejchus)? Je to on? Koukam na něj a čekam na reakci... Zdáár *zvedá se ze židle a jde k nám*, hraješ ještě? Jojo, hrajem trpaslíky bráchy Hulixe a Palixe... tys hrál co? No, hrál jsem za jinej acc Meaglina. Za chvíli přijde další náhodnej člověk... Vy jste z Thalie? Jasně... No já hraju a mam nick Dubtchek. Jó to vim, vzpomínam si.. povídam. Já hral Meaglina. Meaglina? To je ten co mě mučil s Euletherou? Ha, to si pamatuju dost živě hehe. No kecalo se o nwn, kdo co hraje, kdo co má v plánu... sranda. Kiri tam řádil po lokále jak bláznivej gnóm a nosil piva. Berserk vyprávěl koho plánuje přepadnout a jak si to Kiri všechno píše.
Poté následoval přesun thálijských do další hospody, kde už byl Berserk (v Subwayi). Hrála tu hudba, taky jsme tancovali, hrál se i fotbálek a ačkoliv ho nemam v oblibě a nejde mi - já a Pepa jsme si povodili Kiriho s Berserkem jak malý kluky a to nejen jednou. Čas ubíhal a taknějak se občas pilo, tancovalo... dokonce sem slíbil Kirimu rychlou smrt, ze strany Berserka padlo pár výhružek, ale kdo by se bál tupý sekery žejo. No, Pepa - reprezentant teamu to nějak nezvládl a dočasně svázal duši s místními záchody, sváděl to na rum na kterej nás všechny pozval. Nemít body v přesvědčování tak bych ho odtamtud snad nedostal. Já už jsem doma, Pepa snad taky došel a Kiri s Berserkem asi řádí doteď. Akce to byla dobrá, hodně překvapivá byla fakt náhoda jak jsme se sešli. Všichni účastníci to vzali zodpovědně jako přípravu na powipový sraz :-) No a teď se jdu mejt ;-)

Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 04:15 09. Feb 2008
by Sorrow
Ty jo, takove vecirky mam nejradejs*zazpomina na historicke kalby u lizala a pak u reznika*Asi se na to tady vybodnu a vratim se do cech.Tohle fakt chybi... :wink:

Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 12:40 09. Feb 2008
by Lord_Berserk
Super akce... Pepan nahodne obsadil WC kde je mozna doted :D
Ty rana sou natom vsem nejhorsi :twisted:

Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 12:50 09. Feb 2008
by igor
No, když sem šel domů tak mi bylo líp teda než teď :|

Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 12:52 09. Feb 2008
by Daanri
Sucitim s vami panove, ja taky dosel nadranom domov a je mi podobne. :oops:

Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 13:08 09. Feb 2008
by Rejty
Dobre vam tak, kdybyste radsi hrali a nebo delali v toolu. :mrgreen:

Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 13:10 09. Feb 2008
by igor
Rejty wrote:Dobre vam tak, kdybyste radsi hrali a nebo delali v toolu. :mrgreen:
Sem taky po příchodu šel na ivorskej hřbitov a na jezevce :D :D

Re: Náhodný neoficiální sraz Thalie

Posted: 13:35 09. Feb 2008
by Kiri
ja se vratil teprve pred malou chvili :D:D:D:D akce mooc dobra, skoda, ze si toho moc nepamatuju :(