Page 1 of 7
Nehratelne
Posted: 19:00 09. Feb 2008
by Magratela
Ja tu zacala hrat duergarku a rikam ze to tam je skoro nehratelne obchodnici maji jen drahe leceni,da se tam jen tezit drevo,uhli a nebo hledat poklady.Nepratele jsou vzdy po partach 5-10 skretu kazdej ma zakerne davaji kolem 15 ranu a kdyz je zabiju tak je zane jen 1xp.Nemrtvi davaji ranu i za 35 + nemoc a po zabiti je zane 12xp proste si tam clovek nikde neskrtne kdyz se mu podari prezit ten naval skretu ma zaco v celku tak 10-15xp a kdyz se morduju s nemrtvakem asi 3 minuty tak dostanu 12xp a mam pritom vsobe tak 30 lektvaru leceni aspon.Tedy hra je jen stratova a sama smrt.Snad jen na velke skrety se da ji ale taky davaji strasne rany jednu dve a je smrt a je za ne jen 25xp.Tedy dole se jen umira a xp nepribude zadne a jinam se jit neda.Mam 3L za pribeh a le bejt tam od prvniho tak ho mam stale pac se to tam neda skoro.

Re: Nehratelne
Posted: 19:07 09. Feb 2008
by Magratela
Nadruhou stranu si myslim ze to je skoda tak stizene moznosti hrani kdyz je to tak prekrasne udelane mesto a ta slevarna je opravdu nejkrasnejsi.Moc se vam to povedlo jen to chce trochu zjednodusit hratelnost.

Re: Nehratelne
Posted: 19:23 09. Feb 2008
by kucik
I my hrajem v podtemnu.
Mame tam stejne potvory jako ty, mame za ne stejne xp a obchodnici jsou pro nas stejne drazi.
Podtemno je tvrdy misto. Mas pravdu v tom, ze solo to musi byt jeste horsi, ale tak je to vzdy.
Najdi si partu (posledni mista otroku jsou stale volna, nevahejte!), nic vic ti poradit nedovedu.
Re: Nehratelne
Posted: 20:01 09. Feb 2008
by Morn
Podtemno je tvrdý místo kde smrt je na každým kroku ale dá se hrát
Jen kdyby tam bylo víc možností si vydělat tak by to šlo lépe

ty lékarny jsou děsný

Re: Nehratelne
Posted: 20:07 09. Feb 2008
by Rejty
Berte to tak, ze se v Podtemnu nikdy nehralo a ze se to misto teprve ladi. Takze diky za vase postrehy. Kouknu na ty veci co ste psali.

Re: Nehratelne
Posted: 20:11 09. Feb 2008
by xyz
kucik wrote:Podtemno je tvrdy misto. Mas pravdu v tom, ze solo to musi byt jeste horsi, ale tak je to vzdy.
Ano, Podtemno je drsné místo, ale to snad neznamená, že má být nehratelné.

Re: Nehratelne
Posted: 21:11 09. Feb 2008
by kucik
xyz wrote:kucik wrote:Podtemno je tvrdy misto. Mas pravdu v tom, ze solo to musi byt jeste horsi, ale tak je to vzdy.
Ano, Podtemno je drsné místo, ale to snad neznamená, že má být nehratelné.

Kdyby bylo nehratelne, tak tam nehrajem.
Pojem "nehratelne" pro me znamena, ze to neni mozne hrat. My tam uz nejakou dobu hrajeme a proto si myslim, ze hratelne je.
Re: Nehratelne
Posted: 21:36 09. Feb 2008
by Pivo
Já hrál taky duergara s kámošem.Peklo!!!Hodně štěstí všem dole.
Re: Nehratelne
Posted: 21:50 09. Feb 2008
by Rejty
Pivo wrote:Já hrál taky duergara s kámošem.Peklo!!!Hodně štěstí všem dole.
To mam rad takovej pristup.

Staci neco rict a my se na to muzem podivat, kdyz nam to hraci nereknou, tak tezko vime, co je tam spatne...

Re: Nehratelne
Posted: 22:34 09. Feb 2008
by kucik
Jsi slysel co je spatne, nebo ne?
Pivo wrote:Peklo!!!
Re: Nehratelne
Posted: 22:36 09. Feb 2008
by Anurin
kucik wrote:Jsi slysel co je spatne, nebo ne?
Pivo wrote:Peklo!!!
Peklo vypadá jinak. V podtemnu se to dá hrát... jak říkal kucik, hrajeme tu nějakej pátek a myslím že se docela bavíme. Stačí mít s kým hrát a mít co hrát.....
Re: Nehratelne
Posted: 00:49 10. Feb 2008
by Morn
Podtemno je asi jen pro někoho
Mě třeba se tam hraje dobře

musíš si tam někoho najít a ne hrát solo.Jinak díky za medvědy

Re: Nehratelne
Posted: 03:53 10. Feb 2008
by Krata
Tak černý držky, je vidět že durgaři nejsou žádnej problém když si nedokážou zařídit klid před vlastnim pozemkem.. *veme seznam nepřátel a odškrtne duergary*
Re: Nehratelne
Posted: 04:08 10. Feb 2008
by Anurin
Krata wrote:Tak černý držky, je vidět že durgaři nejsou žádnej problém když si nedokážou zařídit klid před vlastnim pozemkem.. *veme seznam nepřátel a odškrtne duergary*
*vytrhne mu seznam* hlupáku! *přepíše duergary mezi otroky* aby si všechno dělal pán sám!!
// krato promin, jsou 3:00 ráno a nudím se

Re: Nehratelne
Posted: 10:07 10. Feb 2008
by xyz
*Jde dělat pořádek před pozemkem, rozběhne se proti jednomu koboldovi za 1 xp, který ho skolí jednou šipkou na zem*
Duergar padá na zem s posledním výkřikem... My se nedáááámééééé...