Page 1 of 7

Nehratelne

Posted: 19:00 09. Feb 2008
by Magratela
Ja tu zacala hrat duergarku a rikam ze to tam je skoro nehratelne obchodnici maji jen drahe leceni,da se tam jen tezit drevo,uhli a nebo hledat poklady.Nepratele jsou vzdy po partach 5-10 skretu kazdej ma zakerne davaji kolem 15 ranu a kdyz je zabiju tak je zane jen 1xp.Nemrtvi davaji ranu i za 35 + nemoc a po zabiti je zane 12xp proste si tam clovek nikde neskrtne kdyz se mu podari prezit ten naval skretu ma zaco v celku tak 10-15xp a kdyz se morduju s nemrtvakem asi 3 minuty tak dostanu 12xp a mam pritom vsobe tak 30 lektvaru leceni aspon.Tedy hra je jen stratova a sama smrt.Snad jen na velke skrety se da ji ale taky davaji strasne rany jednu dve a je smrt a je za ne jen 25xp.Tedy dole se jen umira a xp nepribude zadne a jinam se jit neda.Mam 3L za pribeh a le bejt tam od prvniho tak ho mam stale pac se to tam neda skoro. :cry:

Re: Nehratelne

Posted: 19:07 09. Feb 2008
by Magratela
Nadruhou stranu si myslim ze to je skoda tak stizene moznosti hrani kdyz je to tak prekrasne udelane mesto a ta slevarna je opravdu nejkrasnejsi.Moc se vam to povedlo jen to chce trochu zjednodusit hratelnost. :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 19:23 09. Feb 2008
by kucik
I my hrajem v podtemnu.
Mame tam stejne potvory jako ty, mame za ne stejne xp a obchodnici jsou pro nas stejne drazi.
Podtemno je tvrdy misto. Mas pravdu v tom, ze solo to musi byt jeste horsi, ale tak je to vzdy.
Najdi si partu (posledni mista otroku jsou stale volna, nevahejte!), nic vic ti poradit nedovedu.

Re: Nehratelne

Posted: 20:01 09. Feb 2008
by Morn
Podtemno je tvrdý místo kde smrt je na každým kroku ale dá se hrát :twisted:
Jen kdyby tam bylo víc možností si vydělat tak by to šlo lépe :wink: ty lékarny jsou děsný :lol:

Re: Nehratelne

Posted: 20:07 09. Feb 2008
by Rejty
Berte to tak, ze se v Podtemnu nikdy nehralo a ze se to misto teprve ladi. Takze diky za vase postrehy. Kouknu na ty veci co ste psali. :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 20:11 09. Feb 2008
by xyz
kucik wrote:Podtemno je tvrdy misto. Mas pravdu v tom, ze solo to musi byt jeste horsi, ale tak je to vzdy.
Ano, Podtemno je drsné místo, ale to snad neznamená, že má být nehratelné. :roll:

Re: Nehratelne

Posted: 21:11 09. Feb 2008
by kucik
xyz wrote:
kucik wrote:Podtemno je tvrdy misto. Mas pravdu v tom, ze solo to musi byt jeste horsi, ale tak je to vzdy.
Ano, Podtemno je drsné místo, ale to snad neznamená, že má být nehratelné. :roll:
Kdyby bylo nehratelne, tak tam nehrajem.
Pojem "nehratelne" pro me znamena, ze to neni mozne hrat. My tam uz nejakou dobu hrajeme a proto si myslim, ze hratelne je.

Re: Nehratelne

Posted: 21:36 09. Feb 2008
by Pivo
Já hrál taky duergara s kámošem.Peklo!!!Hodně štěstí všem dole.

Re: Nehratelne

Posted: 21:50 09. Feb 2008
by Rejty
Pivo wrote:Já hrál taky duergara s kámošem.Peklo!!!Hodně štěstí všem dole.
To mam rad takovej pristup. :| Staci neco rict a my se na to muzem podivat, kdyz nam to hraci nereknou, tak tezko vime, co je tam spatne... :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 22:34 09. Feb 2008
by kucik
Jsi slysel co je spatne, nebo ne?
Pivo wrote:Peklo!!!

Re: Nehratelne

Posted: 22:36 09. Feb 2008
by Anurin
kucik wrote:Jsi slysel co je spatne, nebo ne?
Pivo wrote:Peklo!!!

Peklo vypadá jinak. V podtemnu se to dá hrát... jak říkal kucik, hrajeme tu nějakej pátek a myslím že se docela bavíme. Stačí mít s kým hrát a mít co hrát.....

Re: Nehratelne

Posted: 00:49 10. Feb 2008
by Morn
Podtemno je asi jen pro někoho :twisted:
Mě třeba se tam hraje dobře :twisted: musíš si tam někoho najít a ne hrát solo.Jinak díky za medvědy :twisted:

Re: Nehratelne

Posted: 03:53 10. Feb 2008
by Krata
Tak černý držky, je vidět že durgaři nejsou žádnej problém když si nedokážou zařídit klid před vlastnim pozemkem.. *veme seznam nepřátel a odškrtne duergary*

Re: Nehratelne

Posted: 04:08 10. Feb 2008
by Anurin
Krata wrote:Tak černý držky, je vidět že durgaři nejsou žádnej problém když si nedokážou zařídit klid před vlastnim pozemkem.. *veme seznam nepřátel a odškrtne duergary*


*vytrhne mu seznam* hlupáku! *přepíše duergary mezi otroky* aby si všechno dělal pán sám!! :evil:

// krato promin, jsou 3:00 ráno a nudím se 8)

Re: Nehratelne

Posted: 10:07 10. Feb 2008
by xyz
*Jde dělat pořádek před pozemkem, rozběhne se proti jednomu koboldovi za 1 xp, který ho skolí jednou šipkou na zem*

Duergar padá na zem s posledním výkřikem... My se nedáááámééééé...