Page 1 of 2
Přehoz zbroj
Posted: 20:35 09. Feb 2008
by Seth-Plzen
Tak jsem týden šetřil na přehoz, utrattil jsem za něj všechny peníze a ejhle. Přehoz nefunguje. Mám lidskou bronzovou destičkovou zbroj a při nandání přehozu to píše "Na teto zbroji neni prehoz". Zbroj normálně žádný přehoz nemá.
Moje jediný peníze a jsou fuč a přehoz nikde

Re: Přehoz zbroj
Posted: 00:23 10. Feb 2008
by monstera
Seth-Plzen wrote:Tak jsem týden šetřil na přehoz, utrattil jsem za něj všechny peníze a ejhle. Přehoz nefunguje. Mám lidskou bronzovou destičkovou zbroj a při nandání přehozu to píše "Na teto zbroji neni prehoz". Zbroj normálně žádný přehoz nemá.
Moje jediný peníze a jsou fuč a přehoz nikde

Přehozy jsou pro libový frajery, kup si plášť, kterej taky trochu chrání
Re: Přehoz zbroj
Posted: 10:32 10. Feb 2008
by Seth-Plzen
Mno já chci přehoz

. Tak kde je chyba?
Re: Přehoz zbroj
Posted: 16:28 11. Feb 2008
by huhulak
me to na lidskou krouzkovou zeleznou kosili taky neslo, tak sem usetril na novej prehoz( jinej) a pise me to to, ze tato zborj uz prehoz ma nebo neco takovyho, viditelne zadnej nema, a kdys dam u duse sundat prehoz tak mito napise ze stoho prehos sundat nejde.
nepovazoval em to za dulezity ale kdys uz sme dva.....
prosim prosim
Re: Přehoz zbroj
Posted: 16:30 11. Feb 2008
by kucik
Sorry zapomnel jsem na to.
Kouknu co je spatne.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 19:19 11. Feb 2008
by kucik
Mno tak jsem na to koukal a prehozy normalne nasazovat jdou. Chtelo by to zjistit, jakej konkretni to je a hlavne co je to za zbroj.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 23:25 11. Feb 2008
by Seth-Plzen
Tak se jedná o lidskou bronzovou destičkovou zbroj a přehoz široký dvojbarevný. Zbroj je koupena ve vstupním obchodě a přehoz je z Doubkova.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 00:46 12. Feb 2008
by huhulak
no moje zbroj je lisdka krouzkova zelezna zboj 4/4 koupena u platere v karate( je tam jen jedna)
prehoz uzky kozeny s kozenymi pruhy nebo tak nejjak koupeny u smelicky
Re: Přehoz zbroj
Posted: 14:50 16. Feb 2008
by kucik
Takze jsem konecne nasel ty prehozy a zjistil, ze je nekdo udelal presne naopak nez jsem rikal, takze vsechny prehozy ve hre budou nejspis nefunkcni.
Dam vedet, az predelam prehozy. Pak vam je muze DM vymenit a budou se muset nahradit v obchodech za stavajici.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 12:30 20. Feb 2008
by kucik
Zapomnel jsem napsat, ze prehozy jsou spravene. Mely by uz fungovat i ty puvodni. Vyzkousejte.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 11:46 21. Feb 2008
by huhulak
tak sem vyyzkousel uzky prehoz s pruhy kuze zakooupeny v ivory u kovare na lidskou zeleznou kosili a nejde to, skusil sem to pres dusi( tam me to pise ze tato zbroj zadny preshoz nema) a v invu a tam me to pise ze na tuto zbroj nelze prehoz pouzit
Re: Přehoz zbroj
Posted: 11:59 21. Feb 2008
by kucik
Tak ja se v tom jdu zase vrtat. Uz vazne netusim, co tomu je.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 13:27 21. Feb 2008
by huhulak
kuju kuju kuju
Re: Přehoz zbroj
Posted: 09:51 17. Mar 2008
by skarbi
*krčí se za lavicí a nesměle zvedne ručku*
Prosím, prosím.. zkoušel sem širokej koženej s cvoky na plátovou zbroj (dělanou v toolu) a nic

Tak sem ho uraženě kožešináři šlehnul přes pult zpátky

________
Taky mi ještě napadlo, nešlo by sem dát třeba jen jeden obrázek jak ten přehoz na zbroji vypadá? Vůbec netušim, ale i tak sem to naslepo zkusil

Re: Přehoz zbroj
Posted: 12:30 17. Mar 2008
by kucik
"a nic" je vybornej popis problemu je mi nad slunce jasne, kde je chyba.