Page 1 of 1

Vadné přechody

Posted: 12:00 10. Feb 2008
by Darien
Zaznamenali jsme spolu s ostatními několik vadných přechodů.

Jeden začal z neznámých důvodů blbnout přímo v Ivory. Jedna se o přechod tuším na jih přímo ze středu, jak musíte projít tou maličkou brankou ve zdi do Ivorského lesíku. Dva lidi prošli, zbylí tři ten přechod vůbec neviděli. Stejně tak přechod který za touto zdí míří doleva - ten byl kousek vidět ale nefungoval.


Přechod v prvním patře v dungeonu u obrovských mravenců nepropustí žádný pety, prochází se velmi divně, musíte vyloženě použít tlačítko postupu vpřed na klávesnici (a zůstáváte pak vlastně na stejném patře). Pet se objeví až když se pak probojujete na druhé patro.

Re: Vadné přechody

Posted: 13:45 10. Feb 2008
by Phantorris
Darien wrote:...Jeden začal z neznámých důvodů blbnout přímo v Ivory. Jedna se o přechod tuším na jih přímo ze středu, jak musíte projít tou maličkou brankou ve zdi do Ivorského lesíku. Dva lidi prošli, zbylí tři ten přechod vůbec neviděli....
Já myslel, že ho nevidí nikdo, protože tam nějak chybí. To neni fér, ja ho chci taky vidět :cry:

Re: Vadné přechody

Posted: 13:46 10. Feb 2008
by igor
Von vidět neni, nebo aspoň já ho taky nevidim, stačí jít šipkou zhruba směrem kudy je přechod (hned za tim průlezem) a normálně to projdeš. Z druhý strany přechod vidět je normálně.

Re: Vadné přechody

Posted: 13:49 10. Feb 2008
by Phantorris
Jo aha, díky :)