Page 1 of 1
Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 23:10 10. Feb 2008
by Darien
Už mnohokrát se nám bohužel stalo, že vyvolaní přítelíčci, (panter, leopard) během boje napadli přátelé ve skupině. Já byl napaden černým panterem několikrát, můj leopard napadl náhle spolubojovníka.
Je to skutečně o držku doslova, párkrát jsme byli kousek od smrti. Je možné to nějak identifikovat a opravit.
Jinak jsem si všiml u těch nových přítelíčků, které si můžeme vybrat, že krom dialogu a popisu jim chybí také schopnost s levelem svého majitele navyšovat svoje HP. Mají ho pořád stejné, takže na vyšších levelech by je člověk mohl mít fakt spíš na efekt.. (někteří teda na efekt jsou, ale takový tygr například je do boje slušný).
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 23:59 10. Feb 2008
by Rejty
Hp se jim normalne zvysuji, nebo by aspon mely...
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 11:12 11. Feb 2008
by Aznar
muzu potvrdit, byl sem vcera svedkem toho, jak jednu postavu zabil z niceho nic jeji panter

Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 12:05 11. Feb 2008
by Darien
Co se týče těch životů u nových přítelíčků - snažil jsem se to odsledovat tím, že jsem si dal nahodit level bez mistra a měnil přítelíčky pořád dokola. Zatímco však lítý vlk měl asi 62 životů, tak tygr pořád totéž (pokud jsem se nespletl), co měl na pátém levelu. Na šestém jsem si vzal leoparda a na sedmém ted toho vlka. Ale můžu se mýlit, u těch přítelíčků bohužel nejsou doplněný při zvyšování levelu žádný staty (jako u těch původních), takže se to nedá moc odsledovat bez testování bokem.
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 15:49 11. Feb 2008
by skaj
Pritelicek me vcera znicehonic zabil. Stalo se mi to uz po nekolikate, skocil na me nebo na nekoho zmych partaku. Nejdrive jsem to prikadalo tomu, ze na nej omylem zautocili oni a nebo ho nekdo ovadl. Ale vcera se zblaznil a znicehonic skocil primo na me. Coz pro me znamena celkem prekerku, protoze mam 18 zivotu a on kritiku 39:D Zabil me takhle uz podruhe. Pro upresneni - jedna se o pantera.
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 15:59 11. Feb 2008
by monstera
skaj wrote:Pritelicek me vcera znicehonic zabil. Stalo se mi to uz po nekolikate, skocil na me nebo na nekoho zmych partaku. Nejdrive jsem to prikadalo tomu, ze na nej omylem zautocili oni a nebo ho nekdo ovadl. Ale vcera se zblaznil a znicehonic skocil primo na me. Coz pro me znamena celkem prekerku, protoze mam 18 zivotu a on kritiku 39:D Zabil me takhle uz podruhe. Pro upresneni - jedna se o pantera.
nebyl nemocnej nebo otrávenej ? stávalo se mi to u brouků nebo u plivníků....nebo v partě někdo mohl zaútočit na modrýho a panter spoolu s ostatními zvířaty zčervenal...
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 16:22 11. Feb 2008
by kucik
Sice to asi nebudu opravovat ja, ale stejne opet poprosim, snazte se co nejpresnejsi popis kdy se to stalo a co jste delali.
,,Znicehonic" se fakt hodne spatne dohledava.
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 18:00 11. Feb 2008
by Darien
Zažíl jsem to u kočkovitých šelem, a stává se to během boje nebo po boji. Najednou mu prostě nějak překlikne frakce nebo co.
A včera jsem koupil psa v Karathe (na glejt), došel k farmám, prošel mezi nima a ten místní dalmatin (haha) mi toho dobrmana náhle zabil, aniž by byl červenej. Takže peníze v šopě...
Nedá se přesně vysledovat, kdy se to děje, ale většinou, když zvíře samo zaútočí na červeného nepřítele tak v určitém okamžiku zamění cíle. Nedokážu říct v jakém.
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 21:20 11. Feb 2008
by Daanri
No ja zatial vysledoval, ze sa tieto utoky diali u carodejovho pantera. Dialo sa to aj pred wipom. Z nicoho nic panter zautoci na niekoho z druziny, ako DM som to videl niekolko krat.
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 01:14 12. Feb 2008
by Darien
Také panteři občas zaútočí na jeleny.
Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 02:06 12. Feb 2008
by Sorrow
Daanri wrote:No ja zatial vysledoval, ze sa tieto utoky diali u carodejovho pantera. Dialo sa to aj pred wipom. Z nicoho nic panter zautoci na niekoho z druziny, ako DM som to videl niekolko krat.
A z jakejch oci si to videl, ze svejch nebo z oci pantera?

Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 08:56 12. Feb 2008
by Daanri
hh ze svych...pantera neovladnes ako vyvolaneho a ovladaneho uz niekym...co je velka skoda

Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 23:57 12. Feb 2008
by Raziel
Ale dm moze predsa toho pantera oznacit a potom ho poslat na hraca....

Re: Smrtelná chyba u přítelíčků
Posted: 00:00 13. Feb 2008
by Daanri