Page 1 of 1

Útok někoho

Posted: 12:40 11. Feb 2008
by Jachym
Omlouvám se že otravuji , jistě , nechtěl jsem tady už nic psát , ale na radu hráčů to sem dám.
Vracím se z lesa do Ivory je hlašený restart - tak prodám trofeje a jdu za dům v Ivory se odlognout (nerad se odloguju uprostred , vypadá to pak blbě, když tam stojí lidi a já se zjevím.) V ten moment dostane má už tak dost zraněná postava ranu s červeným pruhem světla svrchu dolů a život ji jede dolů.
Ihned jsem se podíval kdo to byl, ale odpor jsem od nikoho neměl, a ve výpisu bylo napsáno "Někdo zkouší útok" hned jsem se podíval na seznam hráčů jestli není některý v mé lokaci - nebyl, tak jsem ihned vběhl do nejbližší sousední lokace a tam též nikdo. Ve hře byli ale jenom tři hráči a já , dva asi na poušti a jeden dost daleko ode mne. Jejich jména znám , ale nebudu je sem zatím psát.
Žádám ty zkušenější aby mi poradili co se to vlastně mohlo stát , že se nevypíše autor utoku atd. Screen mi nejde přiložit protože velikost souboru je omezena na 256 KB a z toho to nevyčtete, ale mohu ho poslat na ICQ

Re: Útok někoho

Posted: 12:59 11. Feb 2008
by Theogil I
Jachym wrote:Omlouvám se že otravuji , jistě , nechtěl jsem tady už nic psát , ale na radu hráčů to sem dám.
Vracím se z lesa do Ivory je hlašený restart - tak prodám trofeje a jdu za dům v Ivory se odlognout (nerad se odloguju uprostred , vypadá to pak blbě, když tam stojí lidi a já se zjevím.) V ten moment dostane má už tak dost zraněná postava ranu s červeným pruhem světla svrchu dolů a život ji jede dolů.
Ihned jsem se podíval kdo to byl, ale odpor jsem od nikoho neměl, a ve výpisu bylo napsáno "Někdo zkouší útok" hned jsem se podíval na seznam hráčů jestli není některý v mé lokaci - nebyl, tak jsem ihned vběhl do nejbližší sousední lokace a tam též nikdo. Ve hře byli ale jenom tři hráči a já , dva asi na poušti a jeden dost daleko ode mne. Jejich jména znám , ale nebudu je sem zatím psát.
Žádám ty zkušenější aby mi poradili co se to vlastně mohlo stát , že se nevypíše autor utoku atd. Screen mi nejde přiložit protože velikost souboru je omezena na 256 KB a z toho to nevyčtete, ale mohu ho poslat na ICQ
Tady tento útok (typl bych to na harm nebo něco podobného) používají skřetí šamani (svině) a krom dalších chuťovek používají i útočiště .... v této kombinaci by se i takový hnus mohl dostat do Ivory, ale je to teda více než divné. Je pravdou, že se v poslední době NPC chovají někdy jinak než je běžné, což je možná dobře možná ne, ale většinou to skončí návštěvou v síních předků.

Re: Útok někoho

Posted: 14:02 11. Feb 2008
by kucik
V player listu neuvidis, jestli je nekdo ve stejne lokaci jako ty. Vidis tam jen ty, ktere skutecne vidis.
To ze ti to nenapsalo kdo te zranil, znamena, ze jsi ho proste nevidel.
Pokud jsi za sebou dotahnul skretiho samana v GS, tak mi na tom neprijde nic az tak divnyho. Je smula, ze si ho nevsimli strazny, ale diky bohyni to nejsou supermani ale jen blby vesnicky vojaci.

Re: Útok někoho

Posted: 14:11 11. Feb 2008
by photter
seslání útočnýho kouzla by ho ze sanctuary vyhodilo

Re: Útok někoho

Posted: 14:22 11. Feb 2008
by kucik
Kolik tech hp ti to vlastne vzalo? Taky to mohla bejt nejaka rohata mrcha :twisted:

Re: Útok někoho

Posted: 16:19 11. Feb 2008
by Jachym
Vzalo mi to 22 Hp , což není moc kdybych už neměl život na půlku před tím, ale moc se divím jak jsem k něčemu takovému mohl uprostřed Ivory přijít a šaman to být nemohl já jsem šel ze skřetího tábora do Doubkova a až potom dokola zpátky.
Tam nikde nic nebylo okamžitě jsem to také napsal DMku , ale ten se mi ani neozval.

Re: Útok někoho

Posted: 18:12 11. Feb 2008
by Darien
že by tiefling? a že by to po útoku nebylo vidět? Divný...

Re: Útok někoho

Posted: 18:15 11. Feb 2008
by Sorrow
Mozna ti jen daval Astaroth znameni kde ti bude nejlip :wink:

Re: Útok někoho

Posted: 21:16 11. Feb 2008
by Daanri
hmm posli mi screen na ICQ alebo na mail a zistime co sa stalo, ak utocil hrac bez odporu tak porusil pravidla...ale tazko takto urcit kto v tom ma prsty...bol pritomny v hre naky DM???

Re: Útok někoho

Posted: 21:20 11. Feb 2008
by human_wreck
Třeba to bylo nějaké pokárání od DM za nějakou neplechu :mrgreen:

Re: Útok někoho

Posted: 00:20 14. Feb 2008
by OneIceOne
A nedělo se přitom něco nekalého, myslím lagy a podobně? Miracle nwn engine občas dokáže přisoudit hlášku či efekt od hráče/npc z lokace, na druhé straně serveru.

Re: Útok někoho

Posted: 09:51 14. Feb 2008
by Zyga
Hele tak me napadlo nemohla to bejt naka negativni past? Myslim ze kdyz je nespotnes napise to proste jenom nekdo zranil *postava*. Nekdo zakernej ji tam polozil a tys mel tu smulu zes to proslap

Re: Útok někoho

Posted: 09:57 14. Feb 2008
by photter
ee, dostaneš hlášku "you triggered a trap"