Page 1 of 4
Help
Posted: 11:34 12. Feb 2008
by Karogan
Ahoj,
Nikde jsem bohužel nenašel nějaký topic Help, pomoc nebo něco podobného. Říkal jsem si, že až bude čas a nebude příliš pracovně, rád bych si zahrál tento PW server. Tak jsem si pročítal všechny topici ohledně helpu, co nám nabízíte, čemu se věnovat, jak hrát, atd.
Samozřejmě jem koukal na seznam řemesel a bohužel jsem tam nemohl najít povolání vhodné pro Paladina smitera, který bude mít jen CHA a sílu 20+5. Můžete mi poradit jaký povolání bych mohl zručně ovládat? (Abych věděl do čeho jdu)
Re: Help
Posted: 11:54 12. Feb 2008
by Zyga
celkem vsecky remesla na ktery je potreba sila nebo charisma, akorat to proste zezacatku mozna nepude tak skvele, ale vzhledem k tomu ze craft v soucasnosti neni a nevim jak moc bude novej podobnej tomu co byl tak nic neni jisty
Re: Help
Posted: 11:59 12. Feb 2008
by Karogan
aha.. takže postavu kvůli povolání mít nastavenou nemusím.. Je to tak?
Re: Help
Posted: 12:04 12. Feb 2008
by Zyga
jestli se to nezmeni tak muzes zkouset delat cokoliv a ty staty akorat ovlivnujou jak dobre ti to pude
Re: Help
Posted: 15:43 12. Feb 2008
by Darien
Na jiném serveru bych ti řekl - buď v pohodě, chybějící staty doženeš pomocí prstenů a oblečení... jenže na Thalii stojí každý šunt +1 neuvěřitelnej balík, takže tohle asi ne. Ona je taky otázka, jestli je RP postava paladina vůbec určená k tomu, aby něco vyráběla...
Re: Help
Posted: 15:57 12. Feb 2008
by Teesha
a proč by neměla být? nenech se pořád vázat představou elfů objímajících stromy, trpaslíků se sekerami, kteří je nesnáší, paladinem jako zářivým rytířem říkajícím "anýbrž" a jinými zaběhlými archetypy. Název classy je jen a jen zavádějící...říkejte mu třeba šaman..a pokud ho bude hrát jako šamana a bude mít oficiální class paladin, tak proč ne...když dodrží náležitá ustanovení na přesvědčení atd.
Re: Help
Posted: 16:11 12. Feb 2008
by Darien
teda hrát paladina jako šamana, to by mne nenapadlo.. Druida jo. Ale paladina? No, zase tak nastudovaný ty classy teda nemám...
Re: Help
Posted: 16:16 12. Feb 2008
by Sorrow
Tady nejde prave o ty classy ale o to jak to zahrat

Re: Help
Posted: 18:09 12. Feb 2008
by Karogan
Tak jsem si to všechno stáhl a když to rozbaluji, tak mi to říká, že jsou všechny soubory poškozeny, včetně portrétů atd....

Re: Help
Posted: 18:47 12. Feb 2008
by Seth-Plzen
Mno tak to by mě fakt zajímalo, co by měl jako paladin dělat

Zrovna ho (teda jako spíš jí) hraju a jako na smilování čekám na craft. Přijde mi to nejčistší způsob jak vydělat peníze. Ale asi to každej vidí jinak.
Re: Help
Posted: 19:21 12. Feb 2008
by Sorrow
A proc zase do toho tahat penize?Tady slo spis o postavu a tu muze hrat jak chce kdyz to bude v souladu s pravidlama

Re: Help
Posted: 11:17 13. Feb 2008
by Karogan
Tak když chci hrát, tak musím postahovat všechny ty věci. Když stáhnu CEP tak musím pak stáhnout i ty všechny ostatní věci ?
Nebo ten název CEP_2FULL neznemená, že je tam všechno.
Musím tedy stáhout i ten Hak atd atd?
Tem cep se instaluje? když ho rozbalím, ten hak taky?
A ta hudba taky? nebo se to jen někam přehraje?
Na všechno se ptám, protože se mi opravdu nechce číst 50 stránek anglickýho textu, kterej vlastně nebudu nikdy potřebovat, když toho v práci mám dost.
Takže jestli je tu nějaká ochotná duše, co by zotpověděla otázky lehochovi a člověku hledající cestu nejmenšího odporu, byl bych moc rád.
P.S. Počítám, že tem CEP starter module nebudu používat, protože se mi na něm zobrazila ikona WMP

, a potom ten soubor tlk, až ho rozbalím, tak ho jen překopíruji do sloužky v NWN do tlk. Bohužel při mém včerejším bezúčelném a o pomocvolajícím pokusu jsem nenašel kampak mám přehrát tu hudbu.....

Re: Help
Posted: 11:18 13. Feb 2008
by Rejty
Ja si myslim, ze je to na webu napsany dost jasne co kam dat.

Re: Help
Posted: 11:23 13. Feb 2008
by Karogan
Rejty wrote:Ja si myslim, ze je to na webu napsany dost jasne co kam dat.

tak asi neumím klikat. Tak prosím nějakou duši co by mohla odpovědět. ty lidi co na to nemají nervy (nedivím se jim, nemám jim to za zlé) ať si nechají své připomínky, když nebudou k tématu..
Moc dík.
Re: Help
Posted: 11:24 13. Feb 2008
by Rejty
Nainstalujte CEP, podle přiloženého návodu uvnitř. Poté vše označené jako povinné, haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.
Pokud chcete, muzete si stahnout i doporucene veci, ty se zpravidla pote rozbali do adresare OVERRIDE.