Page 1 of 1

Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Posted: 15:40 12. Feb 2008
by Sorrow
Nejdrive varovani : Nezkousejte pres vyberove okno u pritelicku pri znacnem poraneni a s boostlou odolnosti ho odvolavat.

Problem:mel jsem boostleho pritelicka na odolnost a s velkym poranenim jsem ho odvolal pres menu ze ho pak dolecim lekarnou ci spankem.Jenze kdyz jsem ho opetovne vyvolal, tak uz jenom jako mrtveho a ani jsem ho nemel v parte.Pri vyvolani me to sebralo ten hod na zraneni pri umrti pritelicka.
Zkousel jsem znova spat.Udelal jsem level a nova zkouska.Pres DM simulace projiti pres smrt a opetovne nahazovani levelu a nic nepomaha.Proste jen vyvolavam hromadu srotu, coz jako Rp predmet dobry ale jinak na prd :(
Byl bych rad kdyby se na to nekdo co nejdriv podival, pac s nim hodne hraju.
Diky predem Sorrow.

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Posted: 22:51 12. Feb 2008
by human_wreck

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Posted: 23:01 12. Feb 2008
by jitka


no sorrowe vykasej si rukavy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Posted: 01:29 13. Feb 2008
by Sorrow
Jo to beru a udelam si z toho zivnost.Hlavne tem mlatickam az se bude rozpadat brneni.Jen pockejte jak budete zebrat abych vam snejtoval brnco :D

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Posted: 08:17 13. Feb 2008
by human_wreck
Promiň Sorrow, nedalo mi to :lol: Ještě k tomu se to teď určitě přesune do flames a familiara už nikdy neuvidíš :mrgreen:

Re: Postava a vyvolani mrtveho pritelicka.

Posted: 18:12 16. Feb 2008
by Sorrow
Opraveno, uz by se to nemelo stavat.On prej ten Sylmuv script nepocital s minusovejma zivotama pritelicku :roll: