Page 1 of 3
BARVÍŘ
Posted: 16:49 12. Feb 2008
by monstera
Po prvé se mi podařilo vstoupit k barvířovi do krámu. Asi ještě není hotov, že ? Věci k barvení se dávají do truhly, pak se ptá, co chci obarvit, a tím to končí, nezeptá se na jakou barvu a ani neurčí cenu - vydá obsah z truhly zpět bez obarvení. Proč nejsou ke koupi obyčejné barvy, jako před wipem ?
Re: BARVÍŘ
Posted: 17:00 12. Feb 2008
by Sorrow
Don´t panic...
Re: BARVÍŘ
Posted: 17:14 12. Feb 2008
by kucik
Aha, moje chyba.
V dialogu vyberes kterou barvu chces menit a potom reknes cislo te barvy.
Ja vedel, ze mam nekam napsat navod

Re: BARVÍŘ
Posted: 17:36 12. Feb 2008
by monstera
kucik wrote:Aha, moje chyba.
V dialogu vyberes kterou barvu chces menit a potom reknes cislo te barvy.
Ja vedel, ze mam nekam napsat navod

V dialogu žádnou barvu nenabízí, ani ne čísla....jen materál...
Re: BARVÍŘ
Posted: 17:40 12. Feb 2008
by kucik
monstera wrote:kucik wrote:Aha, moje chyba.
V dialogu vyberes kterou barvu chces menit a potom reknes cislo te barvy.
Ja vedel, ze mam nekam napsat navod

V dialogu žádnou barvu nenabízí, ani ne čísla....jen materál...
Ano, pisu, ze to cislo barvy musis rict.
Re: BARVÍŘ
Posted: 18:22 12. Feb 2008
by monstera
kucik wrote:monstera wrote:kucik wrote:Aha, moje chyba.
V dialogu vyberes kterou barvu chces menit a potom reknes cislo te barvy.
Ja vedel, ze mam nekam napsat navod

V dialogu žádnou barvu nenabízí, ani ne čísla....jen materál...
Ano, pisu, ze to cislo barvy musis rict.
TO JE HEZKÝ, ALE KDE SE DOZVÍM, JAKÉ MAJÍ BARVY ČÍSLA ??
Re: BARVÍŘ
Posted: 18:42 12. Feb 2008
by kucik
Kuze a latka:
Kov:

Re: BARVÍŘ
Posted: 18:48 12. Feb 2008
by Seth-Plzen
Ty bláho tak to je moc

Re: BARVÍŘ
Posted: 18:59 12. Feb 2008
by photter
a v naší metropoli barvíř nebude ? stačí barvy od temně šedý po černou

Re: BARVÍŘ
Posted: 19:02 12. Feb 2008
by kucik
Kdyz ho nekdo udela...
Ja umim jenom scripty a ty uz hotovy jsou.
Re: BARVÍŘ
Posted: 19:09 12. Feb 2008
by Daanri
Udelam vam ho cez vykend aj do podtemna k drowom aj k duergarom pripadne ak stihnem, ono je to mala lokace co sa da spravit vcelku rychlo, nech mate radost.

Re: BARVÍŘ
Posted: 19:23 12. Feb 2008
by photter
děkujem, děkujem...před otroctvím tě to nezachrání ale aspoň ti dáme najíst

Re: BARVÍŘ
Posted: 19:25 12. Feb 2008
by Sorrow
Nahazej jim tam jen kade s cernou barvou at se v tom vycachtaj, stejne jinou nepouzijou

Re: BARVÍŘ
Posted: 19:54 12. Feb 2008
by monstera
Děkuji pěkně ! Bohužel na brnění ta barva vypadá jinak než na té tabuli...
Re: BARVÍŘ
Posted: 20:18 12. Feb 2008
by photter
monstera wrote:Děkuji pěkně ! Bohužel na brnění ta barva vypadá jinak než na té tabuli...
to je ale chybka NWN, ne tohodle obchodu, jediná šance jak mít tutovej výsledek je zkusit to v toolu, zapsat si čisla barev a pak jit k barvířovi