Page 1 of 3
Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 22:21 12. Feb 2008
by Darien
Vážení přátelé,
dnes kolem deváté, když zrovna spadl server, jsme si s Menhiri vybraly peníze z banky a šli jsme si pro nové zbroje. Bohužel to spadlo, novou zbroj nemám a peníze jsou taky fuč, tedy ty peníze, co jsem si vybrala z banky. Dělalo to čtyři tisíce zlatých.
Pokud neseženu někoho ve hře, prosím uctivě o navrácení. Děkuju moc.
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 22:49 12. Feb 2008
by jiromir
Darien wrote:Vážení přátelé,
dnes kolem deváté, když zrovna spadl server, jsme si s Menhiri vybraly peníze z banky a šli jsme si pro nové zbroje. Bohužel to spadlo, novou zbroj nemám a peníze jsou taky fuč, tedy ty peníze, co jsem si vybrala z banky. Dělalo to čtyři tisíce zlatých.
Pokud neseženu někoho ve hře, prosím uctivě o navrácení. Děkuju moc.
4000

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 22:58 12. Feb 2008
by Jachym
Ano Darien to píše přesně a u mne je to ještě lepší od oběda trhám jak blázen na Farmě už musela jít moje postava i lordu Bersekovi na nervy, protože mu to tam otrhávala, pak trhala i se jinými . Měli jsme to s Darien spočítané , vše jsme vybrali a výsledek :Nemám ani 7400 zlatých ani to brnění. Skutečně velmi zábavná činnost trhaní na farmě , ale nevadí člověk zatne zuby a trhá trhá i když to není TOP činnost ve hře. Prosím ty jenž toto mohou řešit ať nám pomohou je to totiž na mrtvici.
Děkuji za pomoc
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 23:05 12. Feb 2008
by igor
Sakra vy máte peněz!
2Darien, zkus se kouknout do banky jestli tam ty peníze nemáš. Vono to vždycky všechno vrátí po tom náhlym resu o pár minut zpět.
PS: zrovna sem si nes od platnéře plnou plátovou, sice jen +1 ale i tak je jí škoda

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 23:07 12. Feb 2008
by jitka
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 23:11 12. Feb 2008
by Darien
V bance ty peníze právě nebyly. Nicméně DM už vrátilo, děkuji!!!!!!!!!!!
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 23:27 12. Feb 2008
by Daanri
Penize vratene.
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 00:25 13. Feb 2008
by Seth-Plzen
Ještě, že má moje postava prd a dlouho prd mít bude

. Aspoň nemám, co ztratit

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 00:26 13. Feb 2008
by kucik
Mno...me se pro zmenu rozkutalelo vsech mych draze nastradanych 1100

Docela ziram, kolik jste tam nahore schopny vydelat

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 00:27 13. Feb 2008
by jitka
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 00:37 13. Feb 2008
by igor
A juanina klerička krade ovoce z městského sadu a navíc smrdí rybinou

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 06:09 13. Feb 2008
by jitka
no to by me zajimalo ktera to muze byt???????

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 08:30 13. Feb 2008
by Theogil I
Je to vážně síla jak trpasličí dvojčata lítají v noci po farmě jako sysli a jsou schopný se poprat o klásek kukuřice aby nakonec jedno z nich mohlo nasednout na tu vodpornou věc co plave po té druhé vodporné věci co se ji říká voda a mohlo odjet na jih vyhledat mistra svého oboru.
//ještě lepší je pak z neviditelnosti sledovat jak se na tu čerstvě uklizenou farmu někdo přiřítí a se slovy "tady se nedá ukrást už ani stébélko, v poslední době je tu přespříliš zlodějů obilí" odchází
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 11:34 13. Feb 2008
by Darien
Veškerá DM omezení a jakákoliv jejich přání, aby lidé měli málo peněz bude vždy narážet na touhu hráčů moci si pořídit na svou postavičku v RPG hře lepší a lepší výzbroj a výstroj. Mám trošku obavu, že přílišné omezení výdělku je na úkor hravosti a RP, protože kde koho včetně sebe vidím neustále obírat keříky, aby bylo pár blbých zlatek na obvazy, lektvary a sem tam na lepší výbavu.
Když už je výzbroj tak drahá, přimlouval bych se za výraznější zlevnění třeba právě léčivých lektvarů, které někteří pijí pomalu jako vodu.
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 11:50 13. Feb 2008
by Theogil I
Darien wrote:Veškerá DM omezení a jakákoliv jejich přání, aby lidé měli málo peněz bude vždy narážet na touhu hráčů moci si pořídit na svou postavičku v RPG hře lepší a lepší výzbroj a výstroj. Mám trošku obavu, že přílišné omezení výdělku je na úkor hravosti a RP, protože kde koho včetně sebe vidím neustále obírat keříky, aby bylo pár blbých zlatek na obvazy, lektvary a sem tam na lepší výbavu.
Když už je výzbroj tak drahá, přimlouval bych se za výraznější zlevnění třeba právě léčivých lektvarů, které někteří pijí pomalu jako vodu.
No ono stačí to, kdy není po ruce správný trenér, pak cesta tam a zase zpátky stojí min. 1000zl. a ten trenér co ho brácha sehnal si řekl 1009zl. za vyučení na 7lvl. Tak to se pak těžko divit, že jsme dva dny syslili na farmě. O lahvičkách ani nemluvě, lékarnu každý jednu jako záchranou brzdu,a to je tak asi vše. A co je ouplně nejhorší, že nezbývají zlaťáčky na dobroučké pivečko a to je pro trpoše smrt.
P.S. ani si nepamatuju, kdy jsem žral cokoli jiného než hrušku nebo jablko.