Page 1 of 4
Hledá se král popu
Posted: 12:01 13. Feb 2008
by human_wreck
Mám takovej přiblbej dotaz. Je možný, že se v Karathe nenachází učitel pro bardy na level 9+? Vím, že tyhle trapný dotazy nikdo nemá rád, ale ja jsem si zas říkal, že to třeba nikdo psychicky s bardem na devátej level nevydržel, a tak mohla teamu absence učitele uniknout

. Pravděpodobně je učitel v Alwarielu, ale Karatha je zajisté místem, které táhne nejvíc umělců.
Re: Hledá se král popu
Posted: 12:03 13. Feb 2008
by kucik
Ucitel existuje.
Hledej smudlo.
Re: Hledá se král popu
Posted: 12:05 13. Feb 2008
by human_wreck
Díky Kuciku, takhle milou odpověd jsem od tebe ani nečekal

. Budu se snažit.
Re: Hledá se král popu
Posted: 12:19 13. Feb 2008
by steel_martin
OFFTOPIC: Prosím nečtěte to když nechcete... jedná se uplně o jiný s tématem nesouvisející příspěvek! Fakt vám to za to nestojí!!!
human_wreck wrote:Král popu....
Tss... chytrej a progresivní pop level 4 dejme tomu, ale KRÁL POPU NA DEVÁTYM??
Na devátym bys měl mastit už Prokofieva nebo aspoň Debussyho...

Re: Hledá se král popu
Posted: 12:39 13. Feb 2008
by human_wreck
steel_martin wrote:Na devátym bys měl mastit už Prokofieva nebo aspoň Debussyho...

To už bych pak neměl kam stoupat

. Ale dobře pop už mám snad za sebou.
Re: Hledá se král popu
Posted: 13:01 13. Feb 2008
by Teesha
jednou si dáme souboj ....bardskej...

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:02 13. Feb 2008
by human_wreck
Podtemno versus povrch

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:04 13. Feb 2008
by Teesha
jasně...čistej boj *lehce kývne hlavou a po chvíli se v zorném poli plyšové bardky objeví malé dítě s dýkou pod krkem*
začni
Re: Hledá se král popu
Posted: 13:08 13. Feb 2008
by human_wreck
Při poslední recitaci u krkovičky mě asi dva lidi usnuli

Ale při férovém zápase se asi nepotkáme. Buď bude Shadi zpívat v podtemnu, jako otrokyně nebo recitovat báseň při příležitosti popravy zajatých drowů

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:11 13. Feb 2008
by Krata
Ta první možnost je více pravděpodobná a můžem splnit

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:13 13. Feb 2008
by human_wreck

Téma otroctví už se dlouho v žádném topicu neprobíralo. Když si Shadi chytíš, tak ona s tebou pujde, ale na to abys vylezl na povrch musíš ještě sníst vagón knedlíku

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:16 13. Feb 2008
by OneHeart
human_wreck wrote: sníst vagón knedlíku

elfí masové knedlíšky, muhah

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:17 13. Feb 2008
by Krata
Mě by zajímao podle čeho tohle soudíte, to máte tam nahoře zabodaný kukátka do země kde nás pozorujete nebo co? to je pro povrch podtemno jen nějaká reality show?

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:19 13. Feb 2008
by human_wreck
Ty večerní pasáže jsou ale dost silné i na mě. To většinou vypínám.

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:24 13. Feb 2008
by Lord_Berserk
human_wreck wrote:Ty večerní pasáže jsou ale dost silné i na mě. To většinou vypínám.


No jooo Shadi se snad boji roustouci dynastie N'Abarn...vcera v noci jich ve hre bylo jako much a povrch byl uplne zalezlej...srabi berete nam s Kirim obzivu...
