Page 1 of 1

Proměny

Posted: 02:02 14. Feb 2008
by Darien
šlo by nějak jednoduše skriptem zařídit, aby se ve chvíli, kdy je hráč v proměně, jeho postava při jakýchkoliv emote, příkazech a podobně, které jsou normálně namluvené, byla přesměrována na původní zvukové projevy dané proměny? Aby prostě v podobě medvěda jen zabručel jako medvěd a jako vlk zavyl a tak?

Re: Proměny

Posted: 02:54 14. Feb 2008
by OneHeart
pochybuji,že to půjde. Voiceset myslim nejde měnit.

Re: Proměny

Posted: 13:22 14. Feb 2008
by steel_martin
Přímo ve hře pochybuju. Dá se ve vaultu editovat postava a změnit voiceset, ale je to pracný.

Když už sme u těch voicesetů - docela by mě zajímalo, proč některý voicesety (rozšířené o hlasy NPC) na určitých serverech prostě neslyšim. Na vlastnim modulu slyšim všechny co mam v nabídce při tvoření postavy, ale na Thalii / jiných serverech ne.

Re: Proměny

Posted: 13:31 14. Feb 2008
by photter
tak to fakt nevim a ani moc nechápu...seš si jistej, že se jedná jen o "odmčený" voicesety ?
nemůže to bejt tím, že máš v tom svým modulu přidaný custom voicesety ?

Re: Proměny

Posted: 17:10 14. Feb 2008
by steel_martin
photter wrote:tak to fakt nevim a ani moc nechápu...seš si jistej, že se jedná jen o "odmčený" voicesety ?
nemůže to bejt tím, že máš v tom svým modulu přidaný custom voicesety ?
Nemam... jen mam v overridu voiceset.2da z vaultu, kde sou navíc věci jako voiceset bludiček, aasimar, Světelný archon přez medúzu až po zelenýho draka. Jednoduše všechny voicesety NPC ve hře.

Re: Proměny

Posted: 17:17 14. Feb 2008
by Darien
Mně by ale vážně zajímalo vyjádření DM znalých systému, zda by systém nedokázal při proměně změnit voiceset nebo jak tomu nadáváte:)

Re: Proměny

Posted: 17:24 14. Feb 2008
by photter
steel_martin wrote:...
tak to fuckt nevim, na to sem krátkej...vim akorát, že ne všechny voicesety sou kompletní, v některejch některý hlášky scházej ale nativní NWN voicesety by měly fungovat všude

Re: Proměny

Posted: 17:25 14. Feb 2008
by kucik
OneHeart wrote:pochybuji,že to půjde. Voiceset myslim nejde měnit.
Vse dulezite jiz bylo receno... Nam nezbyva, nez opakovat, co jiz davno rekli jini.

Re: Proměny

Posted: 17:46 14. Feb 2008
by Darien
No, to byla jen domněnka, takže zdá se, že ji Kucik právě bohužel potvrdil:(

Re: Proměny

Posted: 20:39 14. Feb 2008
by steel_martin
photter wrote:...
Proč myslíš, že Venori při boji neřekne ani prd.. ani když umře tak nekníkne :lol: Vybral jsem si voiceset "Mhaere" a nefunguje. To samý bylo s Šejlou na Equilibrii, to samý s další postavou, když jsem si vybral voiceset bludičky :)