Page 1 of 1

Bankéřka v Podtemnu

Posted: 01:56 15. Feb 2008
by steel_martin
Občas se u ní stane, že nedojde k pultu a člověk už se k ní nedostane. Dát ten waypoint trochu blíž tomu pultu.

Re: Bankéřka v Podtemnu

Posted: 08:22 15. Feb 2008
by photter
než se to spraví, zasekni postavičku za stráž napravo vod vokýnka a mluv s ní přes zeď

Re: Bankéřka v Podtemnu

Posted: 11:07 15. Feb 2008
by Rejty
Tam je problem, ze blbne promenna AI_NOWALK, ktera ma zamezit npc pohyb.

Re: Bankéřka v Podtemnu

Posted: 11:15 15. Feb 2008
by kucik
Ne ne, to uz je tam podle me v pohode.
Stacilo by jen bankerku soupnout trochu vic dopredu a mozna odstranit tu zidli.

Re: Bankéřka v Podtemnu

Posted: 11:38 15. Feb 2008
by liuk
Narval jsem jí jak nejvíc to šlo k pultu .. ta úprava už má být na serveru několik dní. Divné.

Re: Bankéřka v Podtemnu

Posted: 11:39 15. Feb 2008
by Rejty
Rejty wrote:Tam je problem, ze blbne promenna AI_NOWALK, ktera ma zamezit npc pohyb.
Asi tak... Ten samej duvod proc chodi kravy po Ivory.