Page 1 of 2
Hůlka dispellu
Posted: 23:54 03. May 2007
by igor
Nešla by dát každýmu do inventáře nějaká hůlka nebo runa, která by po aktivaci dispellovala všechny boosty postavy? Napadlo mě to třeba kvůli tomu když chodim po městě nebo kecam s jinejma postavama, že asi neni nejlepší pohled na někoho kdo má na sobě kůru nebo různý "efekty". Prostě něco čim by se to dalo zrušit a nečekat až to vyprchá

Já vim - určitě máte spousty času

Posted: 00:13 04. May 2007
by pepa48
myslim ze je to celkem dobrej napad

jeste najit ochotnika ktery to udela

Posted: 07:26 04. May 2007
by Sylmael
Ja som to kedysi chcel pridat do dialogu emocnej hulky. Aby neboli zas navyse dalsie itemy.

Posted: 09:52 04. May 2007
by Nimmrodel
na jednej strane je to dobry napad na druhej blbost pretoze by sa tak dali dispellovat aj negativne kuzla ktore na hraca zacasti iny hrac alebo npc, mne by sa skor pacila transparentna grafika kuziel ako stoneskin barskin alebo shadowshield
Posted: 18:06 04. May 2007
by Sylmael
No ved o to ide predsa. Odstranit z postavy tie kuzla ktore su vizualne znazornene. Kora, kamen, predtucha, shadow shield atd..
Posted: 18:18 04. May 2007
by Daanri
Jo ale je mozne rozlisit vizualne znazornene kuzla ktora sa maju odstranit a negativne kuzla zoslane na postavu?
Napr. postav ma na sebe stoneskin, koru atd. a zaroven je na nu zakuzlene nake negativne kuzlo napr. povedzme spomalenie. Ked pouzije tu hulku odstrania sa len kuzla ako stoneskin alebo sa odstrani aj spomalenie? Myslim ze o toto islo Nimmrodel.
Bo ak by sa tym dali odstranit vsetky kuzla co ma postava na sebe tak by to bolo dost zneuzitelne.
Posted: 19:08 04. May 2007
by Nimmrodel
imo je najlepsia volba zmenit vizualny efekt barskinu stoneskinu a shadow shieldu na tie roznofarebne koliecka pod postavou, lebo ta grafika je naozaj dost odpudiva.. este ma napadol taky navrh ze by mohla byt v mestach daka magicka "sprcha" ktora by dispellovala ludi vstupujucich do miest - z dovodu bezpecnosti, ono to az tak nevadi niekde vonku len v mestach sa to fakt nehodi
snando se lze zbavit
Posted: 20:02 04. May 2007
by monstera
" maskovacího oděvu " - tedy kůry a pod . vyspáním se !
Posted: 20:05 04. May 2007
by Sylmael
1. asi sa to da ked to pisem nie? (rozlisenie kuziel od seba)
2. da sa to riesit aj tak ze si scripty(upravene bez vizualnych efektov) hrac hodi do override a potom nevidi na nikom kamen, koru a podobne kuzla
Uz len ci sa najde dobrovolnik co to spravi.

Posted: 22:28 04. May 2007
by jaara
Sylmael wrote:1. asi sa to da ked to pisem nie? (rozlisenie kuziel od seba)
2. da sa to riesit aj tak ze si scripty(upravene bez vizualnych efektov) hrac hodi do override a potom nevidi na nikom kamen, koru a podobne kuzla
Uz len ci sa najde dobrovolnik co to spravi.
Jsi si jisty ze to tak funguje? To by ale zpusobovalo jakousi disynchronizaci mezi serverem a klientem, kdyby klient mohl upravovat skripty. Podle me se tahle cast odehrava na serveru, takze skripty v overridu vubec nepomohou.
Posted: 00:14 05. May 2007
by Sylmael
Eh.. tie stare subory s premazanim efektov niektorych kuziel uz nejak nemozem najst ani na HDD, ani na nwnvaulte takze nepametam ako to bolo.
A sice som skusal editovat scripty a ukladat ich vselijak do Hakov ci Override.. no tiez bez nejakeho efektu. :-\
Posted: 10:43 05. May 2007
by Sylmael
Pokrocil som a v spanku premyslel (ano ja i v spanku tvorim hahaha!) ako spravit aby nebolo vidno tie efekty. A cudujte sa .. no funguje to!
Pre skusku som upravil efekty - kora (barkskin), kamen (stoneskin) a silnejsi kamen (greater stoneskin). Zapol Sylmaela druida na serveri a skusil. Kuzla zakuzlil, pridalo mi vsetko OC od kory, redukciu od kamenov ale vizualne efekty nikde.
Kto chce nech si skusi. Subor stiahnite a hodte do
OVERRIDE zlozky
http://www.sylmael.wz.cz/files/visualeffects.2da (dajte pravy klik a ulozit odkaz jako)
PS: Napiste tu ktore efekty nemate radi a ako by ste ich nahradili inymi pripadne zrobili neviditelnymi (tie efekty) a ja to spravim ked si najdem cas.
Posted: 10:48 05. May 2007
by igor
Tak můžeš udělat pro majitele slabších PC takovou okleštěnou verzi, pač vim že když se najednou objeví nakouzlenej mág se všema efektama tak se to pěkně seká.

Posted: 11:07 05. May 2007
by Sylmael
Jo Igore, ale ktore kuzla? Len tie co robia ze svieti postava ako stromcek alebo vsetky tie plynove a pavuciny?

Ked dam aj tie prec neuvidis hehe do coho si stupil a ze to bude riadne smrdiet.

Posted: 11:15 05. May 2007
by igor
no nehrál sem za mága tak přesně nevim ale asi z těch co vim:
- prohlédni neviditelnost
- vydrž elementy
no a dál neznam
